Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste banknál van van lehetősé...

Erste banknál van van lehetőség törlesztőrészlet szünetelésére, vagy csökkentésére?

Figyelt kérdés
Erste banknál van svájci frankos hitelem. Nem tudom fizetni, gyeden vagyok, a férjem vállalkozása tönkrement.
2010. dec. 21. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szüneteltetni nem fogod tudni,azt nem engedik,de kérhetsz másfajta részletfizetési lehetőséget..HA van mód rá akkor bele mennek..
2010. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szüneteltetni nem tudod. Lehetőségek: bizonyos ideig csak a tőkét fizeted a kamatot nem. Változtathatsz a futamidőn, ha nem fix a törlesztőrészleted (követi az árfolyamváltozást).De minden lehetőséget gondolj át alaposan ,mert ezekért is fizetned kell.Szerződésmódosítás címen. Nagy összegről van szó? Semmiképpen nem tudod kiszorítani? Sok sikert!
2010. dec. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk tavaly engedélyeztek 3 hónap szünetltetést. személyesen kellett bemenni a bankba és mindenféle papírral indokolni a kérésünket.
2010. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom már régen kiírtad a kérdést. De érdekelne mi lett veletek azóta! Rendeződött a helyzetetek? Ezek az új lehetőségek esetleg érdekelnek?
2011. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!