Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Információk a "selfbankmobile"...

Információk a "selfbankmobile" - ról?

Figyelt kérdés
Érdemes " toborozni"? részletek?
2009. jan. 29. 15:38
 1/2 anonim válasza:

megnéztem ennek a selfbankmobile-nak a honlapját és hát be kell valljam elég sok dolgot nem értek. van egy virtuális csaj aki angolul elmond egy-két dolgot, de azonkívül magyarul annyi infó van hogy hogyan kell regisztrálni, milyen tagnak lehet regisztrálni és hogy nagyjából mi ez. de pl hogy hány %-ot vonnak le fizetéskor, abból mennyi lesz az enyém, vagy ami talán a legfontosabb hogy hogyan is lehet telefonnal fizetni mert ugyebár a hitelkártyákat lehúzzák egy kártyaleolvasón de a telefonnal .. ??? mit csinálnak? és ha regisztálok kapok 100$-t hurrá. (vagy nem) és mi lesz a feladatom? embereket toborozni akik alám lépnek be és az én nevemen lesz az új "hitelkártyájuk" aztán ha vásárolnak akkor a tőlük levont összegből kapok jutalalékot? de még ha le is lenne írva minden normálisan MAGYARUL akkor is mennyi idő, mire bevezik ebben a csodálatos országban a mobiltelefonnal való fizetés lehetőségét? lehet hogy én vagyok a tájékozatlak de még nem hallottam ennek még csak az ötletéről sem. nekem nem tűnik jónak..

más valaki?vélemény?

2009. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy szántál rá egy kis időt! Pont idáig jutottam el, mint Te! Várom a véleményeket, de úgy látom senki nem tájékozottabb nálunk...
2009. jan. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!