Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1,5 millió forintot mibe...

1,5 millió forintot mibe érdemes fektetni?

Figyelt kérdés
Bankbetét, részvény. esetleg egyéb?
2011. jan. 8. 22:20
 1/9 anonim válasza:
1.5 millió ft ot vállalkozásba
2011. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és milyen vállalkozásba?
2011. jan. 8. 22:34
 3/9 anonim válasza:
hát nemtudom ha van szakmád akkor abba vagy amivel vannak elképzeléseis terveid.
2011. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy vállalkozás lehet veszteséges, de ugyanúgy egy banki befektetés is, bár van mikor a banki befektetés veszteségesebb! :) Én tudok, olyan dolgot ajánlani amibe érdemes fektetned, ugyanúgy vállalkozás, megsokszorozódik a pénzed az csak rajtad múlik mindig. Ebben az a jó, amit én ajánlok, hogy ha 1 éven belül nem éred el amit szerettél volna akkor el tudod adni, kis veszteséggel, ha pedig sikeresen dolgozol érte a vállalkozásodban, akkor a tripláját hozza, 1-2 év alatt. 10 ből 9 embernek sikerült eddig aki belevágott. Ha érdekes vedd fel velem a kapcsolatot. Egyébként, ma pl. magánoviba érdemes fektetni olyan területeken, ahol megszüntették az óvodát, vagy túlzott beépítés miatt nincs hely az oviban. DE ahhoz több pénz kell, nem hiába használta ki jó pár politikus az előző kormány idején. Pl. a kerületemben most több óvoda is bővült a volt szoci politikus már újságban kritizálta, a bővítést. :) 250 ezer egy fél év a magánovijában, és egy 20 milliós családi házat vett erre a célra.
2011. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
le tudod írni privátban?
2011. jan. 9. 22:33
 6/9 Horváth Márk_24 ***** válasza:
Állítólag most érdemes aranyba befektetni.Vagy csak tedd be a bankba a pénzt és biztosítsd lekötésre.Tuti hozzam ,és nem költöd el a pénzt!!
2011. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel az arany nehéz pálya egy hozzá nem értőnek, én a részvényeket javasolnám, úgy hogy te magad irányíthatod a befektetésedet!
2011. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy évvel ezelőtt részvény opciókat vettem egy cégnél 600.000Ft-ért,ebből most jelenleg van 3 millám. Még most is lehet ilyet venni, ha érdekel, írj privátban.
2011. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

HA ennyi pénzt akarsz befektetni ne itt gyűjts ötleteket:)


Ajánlom egyébként a tőzsdét, de előtte légy körültekintő és megfontolt! A tőzsde nem kaszinó, ahogy sokan gondolják, csak ahhoz tényleg érteni kell hozzá.


Vállalat is jó ötlet lehet, valamint a Jet-link befektetéseket is tudom ajánlani valamilyen alkusz cégnél.

2011. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!