Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok áruhitelt, ha van...

Kaphatok áruhitelt, ha van "jelzálog hitelem"?

Figyelt kérdés
Apukámnak vettem fel a nevemre jelzáloghitelt a szülei/nagyszüleim házára. Most mosógépet kell vennem, de egy összegben nem fogom tudni kifizetni. Kaphatok még így áruhitelt?
2011. jan. 9. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatsz. Ezen nem fog múlni ha más probléma nincs.
2011. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak attól félek, nehogy elutasítsák, a másik hitel miatt ami a nevem van, mert azt hiszik nem tudnám fizetni...
2011. jan. 9. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a jelzáloghitel törlesztő részlete nem látszik a folyószámládon, Te pedig nem vallod be az áruhitel igénylésekor, akkor simán kaphatsz áruhitelt, viszont ha a jelzáloghitelt is látja az áruhitel elbírálója, az ronthatja az esélyeidet, de akár meg is hiúsíthatja a hiteligénylésedet, ha a nettó béred nem teszi lehetővé a jelzáloghitel és az áruhitel együttes törlesztését.
2011. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az a hitel egy másik banknál van...

nagyon remélem, hogy elfogadják, mert szívesen segítettem apukámnak, de nem akarok megszívni. szerdán megyek.

2011. jan. 10. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha látszik a folyószámládon a törlesztő részlet, akkor hiába van másik banknál, ugyanúgy látni fogják az áruhitel igénylésénél.
2011. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy látszik. nem annál a banknál kértük a hitelt, ahol vagyok.

másik bankban nyitottam számlát, oda ment a hitel és onnan van a törlesztés is, mert azt teljes mértékben apa kezeli.

2011. jan. 12. 14:52
 7/9 A kérdező kommentje:
meg nem akartam, hogy ha véletlenül nem fizet időben, az én fizetésemből szedjék el a részletet
2011. jan. 12. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:
A hiteligénylésnél a bank bekéri azt a folyószámládat, ahová a munkabéred érkezik. Ha ezen a számlán nem látszik semmiféle hitel törlesztése, és ha nem utalsz át egyik számláról a másik számládra, akkor nincs nyoma annak, hogy van a neveden egy másik bankban hitel, de ha pl látszik valamilyen utalásból a munkabéres folyószámládon, hogy van egy másik bankban egy másik számlád, azt is bekérik és akkor bukta van...
2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget, nem látszik semmi utalás, azt a számlát nem is használom, apukám intéz mindent a hitellel.

most épp a munkáltatóm várom h kitöltse az igazolást ha minden igaz keddre meglesz és eldől... remélem sikerül

2011. jan. 15. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!