Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik jobb az OTP vagy a K&H...

Melyik jobb az OTP vagy a K&H bank?

Figyelt kérdés
A munkahalyen kötelező volt annak idején folyószámlát nyitni,és akkor nálunk még nem volt más bank. Érdemes lenne váltani?
2009. febr. 3. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A K&H-t ugyan nem ismerem, de az OTP-t igen. Szerintem annál minden jobb.
2009. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a számlára érkezik a fizud és egyből felveszed, akkor tökmindegy, talán az OTP annyival jobb, hogy több automatája van, persze lehet, hogy pont minden nap egy K&H automata előtt mész el...

Ha meg többet használsz belőle, pl átutalások, csop. beszedés, vásárlás, feltöltés, értékpapír, akkor számít, hogy melyikkel mennyit foglalkozol, érdemes lehet összevetni, hogy összességében mennyibe kerülnek. Én OTP-s vagyok, gyakran használom a házibankot, az internetes és bankkártyás vásárlást. Nem tudok rosszat mondani róla. Persze drága :) De gondolom a K&H sincs ingyen.

2009. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már K&H-nál és OTP-nél is, de én az előbbire mondtam, hogy annál minden jobb. Ez régen volt, azóta változhatott.
2009. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Erste milyen?
2016. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!