Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elfelejtett bankkártya pin-kód...

Elfelejtett bankkártya pin-kód? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Pár hónapja van bankkártyám, ösztöndíj miatt kellett csináltatni. Eddig nem használtam, mert nem volt rá szükségem, de most ki kellene vegyek róla pénzt, de mondhatni elfelejtetem a pin-kódot... vagyis vannak tippjeim, h mit adtam meg anno, de ki tudja...


Ha berakom a kártyát az ATM-be, de hibásan adom meg a pin-kódot, akkor van lehetőségem kivenni a kártyát, vagy elnyeli a gép? Illetve van meghatározott számú próbálkozási lehetőség pin-kód beírásánál, mint a mobiltelefonok szimkártyájánál? (OTP)


2011. jan. 22. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár próba után elnyeli, nem tudom mennyi, kb. 3-4.

Menj be az OTP-be a személyiddel és a kártya papírjaival, ott megmondják vagy újat kaphatsz, pénzt is fel tudsz venni.

2011. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!