Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik szám lehet az azonosító...

Melyik szám lehet az azonosító OTP direkt belépéskor?

Figyelt kérdés
Kéri a 7 jegyű azonosítómat, de ami a szerződésben (igénybevevő azonosító)szerepel, az 8 jegyű. És nem engedi a 8 jegyűt begépelni. Lehet h rosszat néznék? Kb fél órája nézem a lapot, h más számsor lehet e még. De semmi.
2011. jan. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
7 jegyű kell, az csak a külön direkt azonosító számod. Az otp direkt szerződésen szerepelnie kell. Nem megváltoztatható azonosító szám.
2011. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az azonosító szám 6 jegyű, a jelszó 7 jegyű.
2011. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én azonosító számom 7 jegyű, de annyit is kell beírni a neten. Kevesebb nem elég.
2011. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rafi és erste banknál rajt van az ügyfélazonosító kártyán (amit elvileg számlanyitáskor a kezedbe nyomtak)
2011. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Most voltam bent OTP-ben megrendelni a szolgáltatást, majd mondták, hogy nekem már van ilyenem... kicsit meglepődtem, de hazajöttem és tényleg ott volt a szerződések között. Viszont nekem is hasonló a problémám, nem találok semmilyen 7 jegyű kódot, nekem is 8 jegyű a igénybevevő azonosítóm, a HAZ résznél pedig üresen van hagyva. Ilyenkor mivan?
2013. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
... felhívtam az OTP-t, és mondták, hogy a fiókban dolgozó munkatársuknak ezt észre kellett volna vennie, mármint hogy nincs azonosítóm, így ezek a lehetőségeim vannak: 1) kérek jelszót telefonon / a fiókban (1-2 hét) ; 2) kérek új szerződést telefonon (2-3 hét); 3) kérek új szerződést személyesen egy fiókban (azonnali aktiválás). Szóval ha valaki ugyanígy jár, akkor ezek a lehetőségek vannak ;)
2013. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kinga97 válasza:
az otp szerződés kiegészítés című lapon kell rajta lennie az igénybevevői azonosítók alcím alatt. Internet: HAZ:és az ez utáni szám kell
2015. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!