Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megszűnt a minimál hitelkeret?

Megszűnt a minimál hitelkeret?

Figyelt kérdés
Főiskolás koromban állították be nekem az OTP-nél, hogy le tudjak menni -20ezer Ft-ra, ha szükséges és azt mondták, majd ha keresni fogok ezt meg lehet növelni. Én nem növeltem meg akkor sem. Ez volt mikor dolgoztam és akkor is, amikor álláskeresőin voltam. E hónaptól munkanélküli vagyok (segélyes), de pár hete még szintén megvolt ez a keret, most viszont már nincs. Megszűnt? Vagy ha munkanélküli az ember, nem lehet ilyenem? De anno mikor se nem tanultam, se nem dolgozta, se segélyt nem kaptam, volt ... Ezt nem érten...
2011. jan. 30. 14:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk tudni kell, hogy egy hete új kártyát igényeltem, mert az eddigi megsérült és csak jövő hét végén lesz új. A miatt zárolhatják a hitelkeretet is?
2011. jan. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!