Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sürgösen szükségem lenne...

Sürgösen szükségem lenne 200ezer ft kölcsönre! Bármilyen (legális!) megoldás érdekel. Javaslat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Provident, vagy valamelyik bank?
2011. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyébként mégis milyen segítséget vársz? Tippeket vagy adjak kölcsönt??

Lehetőség van pár

-banki hitel

-provident

-rokonoktól kölcsön kérni

- barátoktól kölcsönkérni

- önkormányzathoz bemenni segélyért

- eladni pár felesleges dolgot

- túlórázni..

2011. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha tudnék baráttol családtól vagy banktól kölcsönt kérni akkor ott próbálkoznék.
2011. febr. 4. 20:44
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Pedig csak ezek vannak..Idegen sose fog neked kölcsönt adni..Én adhatnék,mert van pénzem,és nem érezném a hiányát..de miért adjak? Nem is ismerlek..Így marad a bank,provident,barát,rokon..
2011. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor örülölj neki hogy van pénzed...sajnos nem mindenki van így majd ha a saját testvéred miatt kerülsz bár listára te is akkor nem tudom kihez fordulnal .miért adnál?kinek miért éri meg?!(kamat)
2011. febr. 4. 21:23
 6/14 A kérdező kommentje:
maraczi.laci@gmail.com
2011. febr. 4. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Fedezet? Lejárat? Kamat?

Nekem van ennyi pénzem, időlegesen még kölcsön is tudnám adni, de megfelelő feltételek mellett nem tenném meg.

2011. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:15 vagyok

Van testvérem .kettő is.De soha egyikünk sem ártana a másiknak,Sőt ha bajban lennék ő hozzájuk bármikor fordulhatnék..

Azt,hogy van pénzem ezt annak köszönhető,hogy rengeteget dolgozom,távol a családtól,hazámtól.

Adtam már kölcsön többet is mint 200.000 forint.De akinek kölcsönadtam azt ismertem,és tudtam,hogy tényleg bajban van,tényleg fontos volt a segítségem.Azt is tudtam,hogy ha azt mondja 5 hónap alatt visszaadja akkor vissza is kaptam..

De téged nem ismerlek,és fogalmam sincs milyen ember vagy.Azt,hogy leírod,hogy miért vagy bajban,és hogy akár kamatostul visszaadnád az szép cselekedett a részedről,de nem garantál semmit..A bizalmat nem osztogatjuk olyan könnyelműen..

Én mégis úgy gondolom,hogy csak van neked is egy olyan barát aki a bajban is segít..Tényleg sajnálom,hogy a testvéred miatt Baros lettél..

2011. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó volna ha lenne barátom aki tud segíteni de sajnos nincs...mármint akik barátok azok nem tehetik sajnos meg hogy ennyit adjanak..megértem amit írsz..írásba is vállalom hogy vissza fizetem vagy nem tudom hogy milyen biztosítékot adhatnék nem szoktam kölcsön kérni nem tudom hogy működik ez.vállalom a kamatot és törlesztést is a kiszabott időre.
2011. febr. 6. 17:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Leppurd írtam privát emailt.ha tudsz válaszolj ra.
2011. febr. 6. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!