Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánhitelezőt keresek, ki...

Magánhitelezőt keresek, ki összegű hitellel kapcsolatban. Bankok felé hitelképtelen vagyok, ezért az szóba sem jöhet, "mindent elintézek" jellegű emberek kerüljenek, és előre nem fizetek semmit. Ki tud segíteni? SOS.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem senki, maximum a haverjaid, vagy uzsorások (akik eltörik a kezed-lábad ha nem fizetsz...)

Ismeretlen mért adna neked kölcsönt, ha egyszer a bankok felé hitelképtelen vagy? Mi a biztosíték, hogy viszontlátja még egyszer a pénzét, ha egyszer még a bankok se tudták behajtani?

2011. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van két kezem, két lábam, szóval nincs akadálya. Hasonló megoldásra gondoltam én is.
2011. febr. 6. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hja, értem, bár szerintem az uzsorásokat inkább a cigánysoron lenne érdemes keresni azok között, akik mercivel járnak, nem itt, mert azok valószínűleg nem olvassák.

De igazad van, van esély, hogy ilyenek is olvassák, privát emailed meg megadtad.

Sok sikert, ha mondhatom ezt, bár inkább azt kívánnám, hogy ne sokáig kényszerülj ilyen helyzetbe.

2011. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha ismernék hasonlót, nem lenne gond, az említett hely meg nem az én világom.

Köszönöm a jókívánságokat.

2011. febr. 6. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!