Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad könnyebben...

Melyik bank ad könnyebben személyikölcsönt (fedezett nélkülit)? Nekünk 1.5 millióra lenne szükségünk!

Figyelt kérdés
A munkabérem 100 ezer körül van!És 4 hónapos munka viszonyal rendelkezem!Menyik banktól érdemes felvenni hitelt?Meg melyik ad ilyen nagy összegüt?Devizában vagy forintban jobb felvenni?Ja,és nem vagyok bár listás!
2009. febr. 13. 08:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Léci segitsetek!köszönöm!
2009. febr. 13. 09:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én tavaly vettem fel az OTP-nél 1 milliót,fedezet nélküli személyi hitelt svájci frankban.

Nem kellet hozzá semmi,se munkáltatói,sem a férjem jövedelemigazolása.Csak kitöltöttem egy papírt,azt írtam be amit csak akartam volna,aztán szinte utánnamdobták a hitelt.

Csak az kellett,hogy az OTP ügyfele legyek legalább 3 hónapja,vagyis oda menjen a jövedelmem.Ami egyébbként 100 ezer./gyed,és családi,még ez sem számított/

Így a jövedelmed 10x-sét veheted fel.Illetve kaptam volna még hozzá egy 480 ezer ft-s hitelkártyát,ha kérem,és természetesen az A hitelem is megvan,ami 210 ezer.

És szerintem devizában még mindíg érdemesebb felvenni,csak olyat vegyél fel aminél nem a törlesztőrészletet változtatják,hanem a futamidőt tolják ki,ha esetleg még tovább gyengülne a forint.És lehetett rá kötni biztosítást is,ez havi 1000 ft és ha munkanélküli leszel hirtelen,akkor a biztosító egy bizonyos ideig fizeti helyetted a kölcsönt.Én ilyet is kötöttem,mert sztem ez is jó dolog.

2009. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!