Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitel. Hogy tudok időt...

Autóhitel. Hogy tudok időt nyerni?

Figyelt kérdés
Felmondták az autóhitelemet,és most egy összegben kell kifizetnem a hátralékot,sajnos csak két napot adtak rá,de nekem kellene kb. 2 hét.Nincs valami megoldás,hogy addig meg tudjam menteni?Egyezkedni már nem lehet..Esetleg más megoldás is érdekelne..át vehetné például egy rokon a hitelt? köszönöm
2011. febr. 24. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy hitelt átvenni.


De van olyan hogy ad neked pénzt amiböl te kitudod fizetni a hitelt. ha kell elmentek ügyvédhez és írtok róla egy tartozás elismeréses papírt, ez párezer forintba kerül.

2011. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"írtok róla egy tartozás elismeréses papírt, ez párezer forintba kerül" ... és kb. semmit sem ér..


Két hét múlva fizetsz, kész. Lecsukni nem fognak érte..

2011. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

semmit nem ér? de hogy nem, ha ügyvéd elött írták akkor igen, habár jobb lenne közjegyzövel hitelesítettni, de nem feltétlen.


Persze pár hét múlva fizet, de ha ez egy nagyobb összeg, miliók.


nekem volt a volt férjemmel tartozás elismerö papír amit ügyvéd elött írtunk alá, és mikor nem fizetett, az ügyvédem felszólította, és megértette hogy mit ró ez a nyakába, egyböl fizetett.

2011. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, túloztam azzal, hogy semmit nem ér. Többet ér annál, mintha nem ügyvédnél írnád, de az ügyvéd felszólít akkor is, ha nincs ilyen papír. És a te esetedben is a felszólítás hatott, nem a papír! Úgyhogy nálad a papír pont semmit nem ért. A felszólítás ért, amiért viszont újra fizetned kell..


És ha nem ijed meg az adós, mint nálad tette, akkor mit csinálsz? Ugyanazt, mintha nem lenne ügyvédes papírod. Mész a bíróságra, és végigjárod ugyanazt a hosszú, és általában eredménytelen utat...


Na erre értettem, hogy semmi értelme. Ráadásul a kérdező pont az ügylet másik végén van..:)

2011. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
add le az autót árverezésre. amikor megvan az értékbecslés,téged értesíteni fognak,hogy mennyi az ár,amin értékesítik,és neked felajánlják,hogy ennél többért tudsz vevőt szerezni. ez jóval alacsonyabb ár lesz,mint a kocsi értéke,és ha szerencséd van,egy ismerősöd ekkor megveheti. így a kocsi is megmarad,és időt is nyersz. persze a különbözetet veled fogják megfizettetni,de számolj utána,hátha jobban jársz így.
2011. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!