Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezek a kartyak kozul melyik a...

Ezek a kartyak kozul melyik a legmegbizhatobb, es melyik az, ami ugy mukodik, hogy rateszek X osszeget, es azt netem levasarolhatom:visa MasterCard American Express Discover?

Figyelt kérdés
Egy kulfoldi ujsagra fizetnek elo itthon is, es 44$ 1 evre. Olyat keresek ezek kozul, amire felteszem a 44$-t es az a max, amit elkolthetek, es nem annyit koltok amennyit akarok, majd kijon a szamla. (Nem vagyok otthon az ilyen ugyekben, szoval az igenyleset sem tudom ennek. Ha valaki segitene akar egy linkkel, megkoszonnem)
2011. febr. 24. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy American Expressem, az hitelkártya, hitelkeret erejéig költhető el az összeg. A Master Cardomról is a hitelkeret erejéig költhetek. De lehet ebből van több fajta is. Volt egy visam, az is hitelkártya volt. De lehet abból is van több fajta. Discovert nem ismerem.
2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hitelkeretet te hatarozod meg? Es az igenylese mennyi volt, illetve a kezelesi koltseg? Koszonom.
2011. febr. 24. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A hitelkeretet a bank adja. Emelni szokták évente automatikusan. Az igénylése annyi idő, mint egy bankkártyáé. 1-2 hét.
2011. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!