Nyitottam a CIB-nél egy számlacsomagot, amihez internetbankot is igényeltem. Hogyan tudom aktiválni az internetes szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy telefonon, csak nem tudom, hogy pontosan hogyan. Illetve, hogy a jelszót hogyan kapom meg.
2011. febr. 26. 13:52
 1/10 anonim válasza:
Azt a jelszót elvileg megkaptad, mikor szerződést kötöttél a bankkal, hogy azt aktiválod.
2011. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sőt két jelszót kellettél, hogy megadjál. Felhasználó azonosító rajta van a szerződésen, a jelszó pedig elvileg a fejedben. A rendes ügyintézőnél voltál, ő még elvileg be is kellett volna, hogy lépjen az internetes felületbe.
2011. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy felhasználói azonosítót kaptam, meg egy 4 jegyű kódot kellett bepötyögnöm egy telefonon.

A 4 jegyű kód lenne az?

Sajnos aki nyitotta a számlámat nem volt valami bő beszédű, jóformán semmiről nem kaptam tájékoztatást.

Azt mondta, hogy fel kell hívnom a 0640242242-t és ott aktiválni. De nem tudom hogyan.

2011. febr. 26. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a szerződések között van olyan, hogy csak egy lap. és az van ráírva, hogy felhasználói azonosító. 6 karakter van szám és betű benne.
2011. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hivdd fel ezt a számot, helyi tarifával hivható és majd biztos kéri ezt 4 jegyű számot és majd kapcsolnak egy központos, akivel tudsz beszélni, és mondd meg neki ,hogy internetes kódod szeretnéd aktiválni.
2011. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, az meg is van. De mit adjak meg jelszónak?

Nem lehet, hogy azt postán küldik majd ki?

2011. febr. 26. 16:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Felhívtam őket, kérték a felhasználói azonosítóm és a 4 jegyű kódot, amit megadtam. Be kellett lépnem a bankba, megadtam egy jelszót és aktiválták.

2011. febr. 26. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes.

Amikor én csináltam, volt bent egy számítógép kifejezetten erre a célra, ott kellett (a bankban!) belépni és beírni (nekem) egy jelszót. Ezzel aktiválva lett.

2011. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig van, minden fiókban, csak már egy belső utasítás alapján, telefonon kell aktiválni a jelszókat.
2011. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy minden banki műveletnél kérni fog egy másik jelszót is, amit szintén a fiókban adtál meg. Ez az ún. aláírási jelszó, enélkül nem tudsz semmi érdemi dolgot csinálni az online felületen (pl. se átutalni, se átvezetni, se mobilt feltölteni).
2011. márc. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!