Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp, vagy K&H bankot válasszam...

Otp, vagy K&H bankot válasszam, ha folyószámlát akarok nyitni?

Figyelt kérdés
Csak ezt a két bankot tudom helyben elérni. Nem tudom melyiknél kedvezőbb számlát vezetni.
2011. márc. 1. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy Te mit akarsz a bank szolgáltatásai közül. Már az OTP-nek is vannak 500 Ft körüli alapdíjas csomagja és interneten minden tranzakció ingyenes. Kártyadíj és használat szintén ingyenes. Sok terminálja van. Én bemennék mindegyik bankba és megkérdezném mit ajánlanak.
2011. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapjukon, hogy melyik bankszámlacsomagban mi mennyibe kerül azok közül a szolgáltatások közül, amiket te használsz (készpénzfelvét, utalás), milyen kártyát szeretnél, mennyi ennek az éves díja, plussz a csomagdíj.

A bankban nem biztos, hogy mindenre kiterjedő alapos tájékoztatást kapsz.

Mi az OTP, Erste, KH közül válogathattunk, nekünk a KH volt a legkedvezőbb.

2011. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak annyiban nem értek egyet, hogy az interneten nem biztos, hogy mindent egyértelműen megtalálsz. Ha viszont személyesen rákérdezel dolgokra, akkor nem fog meglepetés érni. Mindenképp gondold át mit szeretnél.
2011. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az OTP a lehető legdrágább bank ami csak létezik.

Én most fogom visszamondani.

Már az első OTP-s automatáról való pénzlevételért is hatalmas összegeket vonnak le a számlámról.

2011. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A számlacsomagoktól függ, hogy jó-e egy bank ajánlata.

Én a K&H-nál vagyok, most nem fizetek számlavezetési díjat, az első 4 kp felvétel ingyenes, ingyenes az e-bank, viszont képesek voltak 100 Ft-ot elkérni, mert én magamnak az automatán megváltoztattam a bankkártya PIN-kódját...szerintem ez tök gáz. Meg az is, hogy egy dombornyomott MC-ért elkérnek 4000 Ft-ot évente...a sima viszont ingyen lett volna, csak azzal nem tudsz neten vásárolni, nincs biztosítás, nem lehet vele autót bérelni,...

2011. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

El kell döntened mire akarod használni a bankkártyádat.

Ha vásárlásra és pénzfelvételre, akkor nagyon drága az OTP (én is most szüntetem meg), ha másra is hsználnád kérdezz rá mindenre a bankban és utána dönts.

2011. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Csak ezek vannak? A CIB-nél szinte minden ingyenes.
2011. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 03-02 11:39

Az OTPnél is ingyenes a kp felvétel és a vásárlás is.

2011. márc. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Az lesz a legjobb, ha bemegyek mindkét bankba és megkérdezem személyesen. Igazából csak azért szeretnék folyószámlát, hogy a vaterán tudjak adni-venni. Na meg apróbb utalásokat szeretnék majd intézni. Nekem még kártya sem kellene. Nem akarok pénzt felvenni kártyával. Interneten nézegettem az ajánlataikat, de nem megyek el rajta. Nem kristálytiszta. :) Szóval be fogok menni személyesen.
2011. márc. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!