Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unicredit bankkártya lejárta...

Unicredit bankkártya lejárta után mikor kapok újat?

Figyelt kérdés
A kártyám márciusig volt érvényes. Banki dolgok miatt februárban jártam is egyik unicreditben ahol rákérdezve azt a választ kaptam, hogy már február végén kapnom kell egy újat, azóta kaptam róla sms-t sőt e-mailt de maga a kártya még mindig nem jött meg és hát lassan hónap közepénél járunk. Másnak van ezzel tapasztalata?
2011. márc. 12. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
elveszett a postán...te meg duplán fizetheted
2011. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manj be a bankba, alejárat előtt meg kellett volna érkeznie. ha nem bízols postásodban kérd a bankba és oda mész majd érte
2011. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Postás megbízható viszont akkor azt hiszem lesz egy köröm a bankba majd. Viszont arra tudnátok nekem akkor válaszolni, hogy a bankba ez pl. ha szerdán megyek be mivel előbb nem tudok, mégis kb. mikor érkezhet meg?
2011. márc. 12. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit még megkérdezek itt minek írjak új kérdést neki. Bankkártya nélkül jól gondolom, hogy nem megoldható a netes vásárlás? Még nem vásároltam neten keresztül de fórumokon mindenhol bankkártya adatokat látok megemlítve, hogy azok szükségesek hozzá.
2011. márc. 12. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:

általában nem megoldható. esetleg van lehetőség átutalással fizeni. nézd meg.

kb 10 nap alatt jön meg az új kártya.

2011. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Kicsit tegyük tisztába a dolgokat:

Az, hogy márciusi lejáratú a kártya, azt jelenti, hogy márc 31-e éjfélig használható, onnantól megszünik. A legtöbb banknál úgy működik, hogy postán kapod a kártyát, a lejárat hónapjának felénél kb.

Ami bekavarhat: esetleg ők mégis bankfiókos átvételre küldik, rossz a címed a rendszerben. Ezekre érdemes rákérdezni. (jó persze postán is eltünhet, viszont ennek arányaiban nagyon kicsi az esélye.)

2011. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Richie491 válasza:
Sajnos Az Unicreditnél ez évek óta egy visszatérő probléma, és érdekes módon semmi nem újult vagy véltozott. Még csak a kifogásokon sem frissítettek. Minden esetben a postára fogják, tudva hogy lehetetlen a feladást ellenőrizni mivel nem könyvelt küldemények, regisztráció és nyomkövetés nélkül adják fel. Amikor az ügyfél tájékoztatást megkapják a késedelemről, akkor kezdenek kapkodni, kinyomtatni ami 5 napos intervallum majd postázni ami még 5 nap. Érdekes módon nekem a panasz bejelentése utáni napon telefonon azt közölte hogy már 20.-án postázták a csere kártyát, de ha nem érkezik meg 31.-ig akkor újat készítenek és kérjem a bankhoz postázást, ami 2 x 5 munkanap, vagyis 2 hétig nincs a cégnek kártyája! Oldjuk meg a kúton a tankolást átutalással, fizess be és vegyél fel a bank pénztáránál kp-t, természetesen megnövekedett banki szolgáltatási díjért! Érdekes ez az MKB, Budapest Bank, OTP, és a Bank of Cyprus-nál nem okoz évek óta semmi gondot?!? Ajánlom te is válts bankot. Érdeklődhetsz a Bankmonitor oldalán!!!
2019. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!