Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak ha nincs bankszá...

Mit csináljak ha nincs bankszámlaszámom?

Figyelt kérdés

Még csak 15 éves vagyok. a Teszvesz oldalon szeretnék eladni pár könyvet amik már nem kellenek. De ezt nem tehetem meg, mert be kell írni a bankszámlaszámomat! Átlehet hidalni ezt aproblémát valahogyan?

Kérlek segítsetek!


2011. márc. 14. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt nem nagyon lehet kikerülni, pláne, hogy az eladás után is fizetni kell, és azt is a számládról vonják le. A szüleidet nem tudod megkérni, hogy megadhasd a számlaszámukat?
2011. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húha, anyukámnak nincs. Apa pedig nemtudja, hogy elakarok adni pár könyvet... meg amúgy ő már regisztrált a vaterára csak nemhiszem h támogatná.

na mind1 azért köszönöm..

és nemtudod véletlenül, hogy akkor hol árulhatnám a cuccokat?

2011. márc. 14. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak apróhirdetéses oldalak, expressz, meg gugli még biztos kidob párat, de ott csak néhány hirdetés ingyenes. Jobbat nem tudok. De amúgy sztem olyan nagyon sok pénzt úgysem kapnál, bár nem tudom, milyen könyvek - de párszáznál többet nem szoktak adni a könyvekért.
2011. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem is az hogy olyan nagyon drágák lennének csak sok van. Meg más is van nem csak könyv. de van még a nagypapámtól könyv..régesrégi és hátha érdekel valkit..és azért az akönyv 12ezer forint alapjáraton..

de kösziszépen:) expressz.hu pedig aztírja, hogy már regisztrált vki azzal a telefonszámmal( a sajátommal) -.-

2011. márc. 14. 20:44
 5/7 krameri válasza:
teszveszen ha jól tudom van lehetőség postás utánfizetésre is. tehát bankkártya nem szükséges, legalábbis én anélkül regisztráltam.
2011. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húha, akkor megkellnéznem mégegyszer ! köszönöm:)
2011. márc. 15. 00:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Eladáshoz kell a bankszámla száma.
2011. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!