Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kér paypal most kártya...

Miért kér paypal most kártya adatokat mikor eleve úgy használom, hogy az nincs?

Figyelt kérdés
Hali, paypalt szerettem volna használni egy netes vásárlásra és a paypal accountom bankszámláról töltöttem fel mert nincs netes vásárlásra alkalmas kártyám még. Ez mind szépen is ment a pénz paypay accountomon van de mikor vásárolni próbálok az adott oldalon az bejelentkeztet paypalra majd kérne egy credit/debit kártya adatokat ami nekem ugye nincs... Nem értem, hogy ha egyszer eleve kártya nélkül készült a paypal-om akkor most miért kér kártya adatokat?
2011. márc. 17. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert éppen egy beszedési megbízást készülsz adni a paypalnak, ami azt tartalmazza, hogy a jövőben az adott cég a megkérdezésed nélkül leemelhet összegeket a számládról. Ha meg nincs elég pénz a paypal számládon, akkor rögtön a bankszámládról emelnék le az összeget.
2011. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De annak, hogy ők le akarják emelni a szükséges összeget a számláról mi köze ahhoz, hogy az eredetileg neten fizetőképes kártya nélküli paypal számlámhoz most mégis kér kártyát... nem értem, így voltaképpen értelmetlen opció az, hogy bankszámláról is feltölthető hisz a végén így is úgy is kell a kártya :(
2011. márc. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!