Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap netbankon keresztül...

Tegnap netbankon keresztül utaltam. Ma kaptam levelet, hogy sikeres volt. Ez azt jelenti, hogy meg is kapta a másik fél vagy csak azt, hogy az én számlámról elment?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az értesítés azt jelenti, hogy a számládról elment a pénz. Bankoktól függően 1-3 nap, mire a másik fél számlájára megérkezik.
2011. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 21. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vki azt mondta, hogy mostanában született vmi új tv. és az átutalásoknak, akkor is ha két különböző bank közötti, néhány óra alatt meg kell érkezniük. szóval elvileg nem lehet szó 3nap várakozási időről. de nem tudom, mennyire biztos az info, nem néztem utána...
2011. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:
csak Tv. tervezet tudomásom szerint, 2013-14 környékére várható. (nem úgy mőködik, hogy életbe lép a törvény, és másnapra már működik is a rendszer)
2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az egyik helyre elvileg már megérkezett hétfőn, pedig más bankhoz utaltam...csodálkoztam is, lehet, hogy csak elnéztek vmit... :D

A másik helyre pedig ma érkezett meg.

2011. márc. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!