Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tud segiteni valaki vatera...

Tud segiteni valaki vatera ügyben? Valami bizonylatot kell elküldenem nekik.

Figyelt kérdés
már irtam ki 1kérdést tegnap,de sajnos nem irt senki,remélem most fog...szóval több mint 1hete elutaltam netbankon keresztül nekik a 100ft-ot,de még mindig csak ellenőrzött felh. vagyok,és nem tudom miért.Pedig kaptam emailt tőlük,hogy megkapták..stb.Ma irtam a vatera ügyfélszolgálatnak,és azt irták,hogy küldjem el a bizonylat jól olvasható másolatát.De milyen bizonylatot,mikor netbankon keresztül utaltam nekik?Vagy akkor is kell lennie?Ha igen,hol találom?De nekik látniuk kell hogy elutaltam nem?Akkor mit bizonygassak?Ott van az adatlapomon,hogy 100ft elutalva.
2011. márc. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem akarok hülyeséget írni,mert 1x netbankoltam eddig,de ott megvan hogy kinek,mikor mennyit utaltál. valami bizonylat félét is lehet nyomtatni(nem tudom,hogy mindenhol így van-e),azt tudod elküldeni.Ha nincs ilyen akkor kérdezd meg tőlük,hogy ilyenkor mit tegyél,mert ebben nem vagy jártas és nem sima banki befizetés volt.
2011. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.Tudják hogy netbankon keresztül utaltam,mert irtam.Ersténél van netbankom,de nem találom ott azt hogy elutalta a 100ft-ot,pedig elutalta,mert jött is az sms,de sehol nem találom,csak olyat,hogy napi tranzakció,utalás,de visszamenőleg nem tudom megnézni,nem tudom hol kell.
2011. márc. 29. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, akkor menj be a legközelebbi bankfiókba és mond el, hogy erről a tranzakcióról kell neked papír és ők megoldják neked. Sőt még le is pecsételik meg alá is írják, hogy szép hivatalos legyen.
2011. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!