Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Gyedből és a családiból...

A Gyedből és a családiból vonhatnak banki tartozást?

Figyelt kérdés

Nagyon el vok keseredve!!

egyre nagyobb lesz a hiteltörlesztésem amit nem tudok már fizetni!!!

6 hónapos a pici fiam,és anyukám azt mondta ne aggódjak majd lesz valahogy!!

Hát nem nyugtatott meg!

És attól félek hogy a Gyedemből és a családiból ha levonnak 30.000ft akkor marad 30.000ft akkor nem tom mit fogok csinálni!!más is van ilyen jellegü probléma?

És mit csináltok?

mit csináljak


2009. febr. 26. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Banki tartozást bírósági úton letiltatni csak munkabérből lehet. Gyedből csak gyermektartásdíját illetve jogalap nélkül felvett ellátást lehet letiltani. Családi pótlékból csak jogalap nélkül felvett ellátást lehet letiltani.

2009. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Kedves előző hozzászóló.Nagyon tákékozottnak tűnsz.Lenne egy kérdésem, hogy ezzel foglalkozol, vagy csak utána néztél?:) Ha előző, akkor én is szeretnék megkérdezni valamit, ha nem gond. Köszi
2009. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm !!

Akkor tehát nem kell aggódnom annyira???

2009. febr. 26. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes akkor az én családi pótlékmnak,meg gyesemnek akkor mért vonja a cetelem bank a 33%,(persze birósági vgzéssel)?Jövedelmem nincs!
2009. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a gyed is jövedelemnek számít, mivel adózni is kell utána, tehát megterhelhető? Utána is néztem, tényleg így van: [link]

Viszont 33%-ig terhelhető maximum minden jövedelem, így nem a fele fog csak megmaradni neked.

A családi pótléknál nem tudom mi a helyzet.

2009. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tehát több mint a fele megmarad??

Bocsika én ehez hüle vagyok!!

Nem értek hozzá

2009. márc. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!