Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha vállalkozóként vettem fel...

Ha vállalkozóként vettem fel vállalkozói hitelt de azóta tönkrement a vállalkozásom és lett két gyerkőcöm is akkor nem lehet új hitelt kérnem?

Figyelt kérdés
A bank azt mondja nincs rá lehetőség de kérem magánember lettem hogy bírom azt a magas törlesztőt fizetni amit a vállalkozásra vettem fel!!Valaki jár még ilyen cipőben???
2011. ápr. 5. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

"de kérem magánember lettem"

Ez kérem senkit nem érdekel, attól még tartozol. Kérheted a tartozás visszafizetésének átütemezését esetleg. Addig is gondolkozz új vállalkozáson, hogy fizetni tudj..


Az egyéni vállalkozónak tudnia kell, hogy a hitelezői felé a teljes magánvagyonával felel. Az ilyen vagy ne vegyen fel hitelt, vagy jobban gondolja át, esetleg válasszon korlátolt felelősségű cégformát.

2011. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
húha de keményen megtudod mondani...komoly vagy mit ne mondjak...GYÖKÉR
2011. ápr. 5. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

gyökér a jóanyád. De ha az kell, hogy símogassák a lelkedet inkább, akkor szóljál, tudok olyat is! Figyelj:


Óóó azok a rohadt bunkó bankok de szemetek! Elgondolkozhatnának, hogy szegény egyszeri emberre milyen terheket raknak! Mit képzelnek magukról? Emberségről nem is hallottak! Pusztuljon mind! Te meg ne aggódj, minden jóra fordul majd!

2011. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!