Mi az a VIBER átutalás?

Figyelt kérdés

Netbankon utalok mindig és most van egy olyan menüpont, hogy VIBER átutalás azonnal. Ez mit takar? Rögtön megtörténik az átutalás nem azonos banknál is? Külön költséget jelent?

Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 6. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha határidőben beadod, akkor még aznap jóváírják más bank esetében is. Elég drága dolog.
2011. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem árt tudni, hogy a VIBER alapvetően nem a lakosság kisebb összegű fizetéseinek, hanem a sürgős, nagyösszegű (10-15 millió forint feletti), főként üzleti célú, illetve pénzpiaci átutalások teljesítésére szolgál. Az utalás díja 0,5% (de min. 10 ezer, max. 100 ezer Ft).
2013. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e még egyátalán VIBER, mert a 4 órás átutalással szerintem értelmét vesztette.
2013. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van pl otp de szerintem is értelmetlen
2016. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gariella válasza:
Otp nél 11 ezer ft. (k&h ba) Azt hittem megáll a szivem. Azt gondoltam hogy sokba lehet, de ennyire????
2017. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!