Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktiv BARos vagyok. Rengeteg...

Mariann45 kérdése:

Aktiv BARos vagyok. Rengeteg hirdetéest olvastam, hogy segitenek a bajban lévö embereken. De, én eddig még nem találtam segitséget. Tudná-e valaki, hogy kihez forduljak? Aki igazán tud is SEGITENI?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséggel tanácsot adni, de jelzálog hitel? Persze ha van lakásod, ami tehermentes. Sajnos más lehetőség nincs. Csak FOGYASZTÓ CSOPORTTAL ne kezdj! Rengeteg az átverés!
2011. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán "segítenek a bajba jutott embereken", legalábbis nem így fogalmaznék, hanem úgy, hogy adnak hitelt BAR-listásoknak is, aminek természetesen ára van, mégpedig igen magas ára (mert a BAR miatt nagyobb a kockázat).
2011. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ugyan nem vagyok BAR-os mégis keresem a kiutat, mert szeretném rendezni az "életem". Nem elherdáltam a pénzt csak egy betegség miatt padlóra kerültem, pedig még mindig van munkahelyem. Hiába, de nem segít egyik bank sem. Bevallom, már a fogyasztói csoportokban is gondolkodtam. Sok-sok hitelközvetítő és egyebek után sem látom én sem a kiutat és senki nem tud értelmes tanácsot adni. Azt mondják spóroljak. Min???? Ne vegyem meg a gyógyszereket???? Ne vigyem a gyereket a kórházba????

Kedves kérdező: hol próbálkoztál már?

2011. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Segitség a bajba levő embereknek"cimű dumát ne vegyétek be.Elsősorban egy valag pénzt lehúznak,avval a hivatkozással,hogy megpróbálnak valamilyen hitelt intézni.Ha nem sikerül a pénz úszik mert vissza nem köteles adni.Másodszor,ha sikerül is valami szemét hitelbe belerángatni,az még többe kerül,mert a pénzosztásnál talán még a hitelintézet takaritónője is sorban áll,hogy neki ebből jár.Aztán kezdheted fizetni a véget nem érő törlesztő részleteket,ami ma 30.000 Ft holnap már 37.000 Ft holnap után már 45.000 FT.,NEM FIZETED? ELÁRVEZERIK A LAKÁSODAT MEHETSZ AZ UTCÁRA.RÖVIDEN ENNYI.
2011. ápr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!