Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Telenor Szolgáltató felmondt...

A Telenor Szolgáltató felmondta az elöfizetésemet mikor hajtja be az összeget?

Figyelt kérdés

A Telenor számlatartozás miatt felmondta az elöfizetésemet .

Kötbért terhelte igy jelen esetben 94000 Ft-os tartozásom van fel rakott Fekete listára .

Akkor most a Banki KHR listán vagyok vagy csak Távközlésin ?

Mikor és kértem hogy segitsen a befizetésben részletfizetéssel de nem tesz ellene semmit sem !

Most mit tegyek ?

Ha behajtoval jön tudok vele egyezkedni ?


2011. ápr. 8. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A tartozást ki fogják adni behajtó ügyvédi irodának. Azokkal tudsz egyezkedni. Vagyis kisebb részletekben befizetni.
2011. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak számlatartozásod volt, akkor a telefonosok listáján leszel fekete. Akkor megy a bankira, ha részletfizetésre is van a telefonod.
2011. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de jobb lenne, ha azelőtt kifizetnéd mielőtt kiadják behajtásra, utána ugyanis a 94 ezerből legalább 150 ezer lesz
2011. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kérdező!


Én szarabb helyzetbe vagyok, én laptopot hoztam ki mobilnettel együtt 2 évre, fizettem is olyan fél évig,de mivel kirúgtak 38ezer munkanélkülit kapok + önkormányzati lakásba vagyok.. Így most olyan 150ezer elmaradásom van + felmondták a szerződésem 120ezer kötbér + a maradék 1,5 14ezrével.. olyan félmilla körüli tartozásom lehet, engem már innen csak a külföld húz ki semmi más.. Szóval sajnos nem vagy egyedül a problémáddal :/

2012. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
+ ugye még itt a lakás is,ide is van 60ezer fütés tartozásom stb.. van baj nálam is nem kevés.:/ Sajna. Pedig már 1,5 éve ott dolgoztam ahol voltam, és mindenkivel haverságba voltam.. És nem a paraszt modorom vagy a munka undorom miatt rúgtak ki, hanem a megváltozott munkaképességű emberek előnybe vannak.. Ne tudd meg mit éreztem.. :/ Ráadásul 1 hülyeségem már volt amit k.rva nehezen tudtam kifizetni az tmobile tartozás volt szint úgy hasonló mint ez,de ott csak 140ezret kellett 66ból mindenféle tököm költségekkel kifizetni.. soha többet nem vennék részletre se semmit, megtanultam keményen.. kb a laptop 2x-esét fizetem vissza,de hogy hogy még én sem tudom. :/ Ha vonják a fizetésem lakást is elbukom, gondolhatod.. :/ muter meghalt 4 éve, faternak 3 hitele van.. még számítani se tok kire.. 24/F
2012. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!