Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell letiltani, hogy...

Hogyan kell letiltani, hogy az Otp számlakivonatot küldjön?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, hogy ne jöjjön semmi papír, de ennek ellenére mégis jön.És már a t.köm kivan, hogy a családom az én pénzügyeimen tud csak lovagolni, mikor semmi közük hozzá!Az én pénzemet arra költöm el, amire akarom, le lehet szállni róla! Nem értik meg!
2011. ápr. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A te leveleidet nem nyithatják ki, az levéltitok megsértése. Büntethető. (nem is értem, hogy jut eszébe valakinek ilyesmi. se aférjemét, se a gyerekeimét nemnyitnám ki)

2. bemész a fiókba és módosítod, hogy pl, elektronikusan küldjék, emailben. Az OTP-t konkrétan nem tudom, de szerintem minden bankban van ilyen.

2011. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom van Netbank hozzáférésed (OtpDirekt), mert valahol csak szeretnéd nézni az egyenleged, stb? Ugye? Ha van, akkor írom, hogy abban hol is van. Egyébként ezt zöld számlakivonatnak hívják. Magadnak meg tudod nézni, akár ki is nyomtathatod, úgy néz ki, mint az amit postai úton is kiküldenek.

Szóval:

Netbankba belépsz, majd a felső menüsoron az első menüpont a bankszámla műveletek, azt hiszem ezt ajánlja fel alapból. Bal oldalon a menüben van olyan, hogy Számlainformáció, majd a jobbra lenyíló menüben pedig Számlakivonat beállítások.

Ott tudod módosítani az Értesítés módja alatt, hogy ne postai úton, hanem elektronikusan küldjék.

Kb ennyi. :)

Remélem megtalálod és sikerül megcsinálni! :)

Üdv:

31/N

2011. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szémla beállitásokon belül

a számlakivonat beállitásoknál le kell tiltani. Én ezt tettem és azóta nem küldenek.

2011. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, van interneten intézem az ügyeimet, és múltkor be is állítottam, de mégis jött utána levél.

Megpróbálom még egyszer, mert már nagyon elegem van.Nem nyitják ki, csak ha véletlenül elöl hagyom, miután megnéztem, akkor megnézik, és azon lovagolnak, hogy csak ennyi pénzed van???Hol a többi???Néha elfelejtem azonnal széttépni.

Nem hiszem el, hogy anyámat semmi más nem érdekli belőlem, csakk, hogy mennyi pénzem van, meg hogy ha elköhögöm magam azonnal azt feltételezi rólam, hogy terhes vagyok, meg a másik, hogy biztos kölcsönadtam a barátomnak.

Nagyon ideges vagyok!!

Köszönöm a segítséget!

2011. ápr. 13. 18:04
 5/6 anonim válasza:
Én a múlt héten intéztem pont ezt! a fiókban kaptam egy formanyomtatványt, amire rá kellett írnom, hogy "nem kérek számlakivonatot", aláírtam, az ügyintéző is aláírta, lepecsételte és ennyi volt.
2011. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 év távlatából is átérzem a helyzetedet, én is most fogom ezt meglépni. Anyámék nem az információs társadalomban és a XXI. században élnek. Nem értik mdg hogyan kerülhet egy Times, Kaspersksy előfizetés vagy egy PS4 játék több 10K Ft-ba :D

És marha idegesítő, amikor hazajövök hétvégén egy fárasztó hét után, és még ezen kérődznek...

Félreértés ne essék, felelősségtsljesen kezelem a pénzügyeimet.

2015. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!