Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Véletlen a számlaszámunk...

Véletlen a számlaszámunk helyett a hitelszámlaszámunkra utaltattuk a fizetést, nem akarják vissza adni . Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
férjem,a cégének a folyószámlánkhoz tartozó hitelszámlaszámunkat adta meg.jelzáloghitelünk van.szeretnék visszakapni a pénzt hiszen minden hónapban,így ebben a hónapban is pontosan befizettük a törlesztőrészletet,a bank azzal nyugtat hogy szeptemberig nem kell fizessük a jelzálogt,de így előtörlesztésről beszélünk,így a napi kamat nekünk visszajárna.nem csak abban az esetben tarthatnák bennt a pénzt ha taroznánk,azaz elmaradásunk lenne?ezzel nem szegik meg a szerődést?nekik visszakellene küldenia a pénzt a cégnek,hogy az ujra elküldje neküünk jó számlaszámra..Vagy nem így van?
2011. ápr. 14. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell visszaadniuk. Az adós bármikor fizethet be a számlára a kötelező törlesztésnél nagyobb összeget. Ezt előtörlesztésnek veszik,és nem fizetik vissza.
2011. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Fizetési meghagyást kértek a közjegyzőnél a bank ellen, tartozatlan fizetés miatt. Majd nyilván ellentmondanak, aztán a peres eljárás végén megkapjátok a pénzeteket pár év múlva. Emiatt lehet, hogy a kölcsönszerződést is felmondják.

2. Felpofozod a férjedet, hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen hülye. Pénz ebből se lesz, de legalább jól esik.

2011. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.sikerrel jártam,visszaszereztem,csak meg kellett fenyegetnem őket hogy feljelentést teszek a bank ellen,és még aznap megkaptam.köszönöm
2011. ápr. 15. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!