Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Club Asteria átverés, vagy...

Club Asteria átverés, vagy valóban működik?

Figyelt kérdés
Létezik egy mostanában nagyon terjedő pénzkereseti rendszer, a Club Asteria. Ha ismered, és van véleményed, akkor írd meg kérlek!
2011. ápr. 14. 17:46
1 2 3 4
 1/33 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én még azt sem értem mi alapján kap valaki vissza pénzt ha havonta betesz 20 dollárt, szerintem átverés, már a honlap is magáért beszél, gyorsan összedobott valami és sehol semmi konkrét elérhetőség.
2011. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Nekem is gyanús az egész, ezért tettem fel a kérdést! Valahogy túl szép az egész ahhoz, hogy igaz legyen! Egyébként melyik honlapra gondolsz,több honlap is foglalkozik a dologgal, az első az igazi honlapjuk:


[link]


A többi tájékoztató oldal:


[link]

[link]

[link]


De továbbra is érdekelne, hogy ki mit gondol a dologról! Lehetséges volna, hogy 6 hónapon át beteszel 20 dollárt (4000 Ft-ot), aztán másfél évig nem nyúlsz a betett pénzedhez (csak visszaforgatsz) majd ennek letelte után hetente kapsz 70-80 ezer forintot???? Lehetséges volna ilyesmi???

2011. ápr. 16. 09:31
 3/33 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nem, nincs rá logikus magyarázat, ez olyan mint a Loch Ness-i szörny, szép és jó, csak még senki sem látta.
2011. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:

Szia!

2011.január 6.-a óta vagyok gold tagja a Club-Asteriának.

Jelenleg kb 240 000 tagja van és ahogyan én látom az el-gondolás lényege, hogy saját és partnercégek szolgál-

tatásait értékesítik elsősorban ennek a motivált és a klub köré koncentrálódott jelentős vásárlóerőnek.Ezek tényleg valós szolgáltatások pl:(hírlevélküldő-rendszer,webshopok,

pénzátutalás sms-ben stb...)amelyeknek jó részét ki is

próbáltam és működnek.De foglalkoznak egyvonalas mlm-mmel

mikrofinanszírozással is.Mivel én meggyőződtem arról, hogy

ezek valós szolgáltatások ezért talán okkal feltételezem,

hogy ez bevételt is termel nekik.Ezen összes bevétel 75%-a

kerül az ígéret szerint kiosztásra a tagok között olyan

arányban ahány ponttal rendelkeznek a klubban.Nekem jelenleg annyit hozott, hogy júniustól már finanszírozza

a tagdíjamat.400$/hét jövedelmet csak az ajánlói oldala-

kon találsz leírva.A cég a saját honlapján nem mond ilyet

hanem csak annak arányában ígér nyereségrészesedést amit

az adott héten elért bevételei lehetővé tesznek.

Bővebb infót itt találsz:www.web-profit.hu

Üdv:István

2011. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Mickey5 válasza:

Természetesen átverés. Egyik barátomtól első kézből tudom, mivel ő arany tag. Meg is bánta rendesen! A részvételi feltételek között szerepel, hogy nem mondhatnak (írhatnak) semmi rosszat a "cégről".

Jól hangzik az az ígéret, hogy mindössze havi 20 dollárt kell fizetni fél éven keresztül és ezért később havi 1000 dollár üti a markát munka nélkül. De nem igaz!!!

Barátom még csak 1 hónapja tag. Úgy gondolta, hogy kihasználja a bónuszt és meggyorsítja a folyamatot. A tagsági díjon felül még 250 dollárért vásárolt pontokat. A letölthető kalkulátor szerint ezzel (és a bónusszal) már olyan szintre kerül, hogy nem kell többé tagdíjat fizetnie, mert önfenntartó lesz a folyamat.

Azután jött a meglepi: egyik napról a másikra 7%-ról 4%-ra eset az osztalék, majd azóta is folyamatosan csökken. Jelenleg 3%.

De ez még nem minden! Azt gondolta, hogy sebaj, később éri el a maximumot és kész! De nemcsak az az idő nő meg (másfél évről több évre!), amíg 20 ezer pontja lesz, hanem a végösszeg is jelentősen alacsonyabb lesz. Például az ígért havi 1000 dollár helyett csak 400. De még ez is csak akkor, ha marad a jelenlegi 3%. Mert ha tovább csökken, akkor a vége még alacsonyabb lesz és barátom egész életében fizetheti a 20 dollárokat havonta.

Tanúlságok:

1. Pénzt keresni csak becsületes munkával lehet.

2. Ha valamit a Világbank volt elnökével reklámoznak, az már helyből gyanús. Mert ők nem éppen karitatív tevékenységükről híresek.

2011. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Üdv:


Érdemesebb kicsit utánanézni és nem spekulálni. Jövedelem kalkulátort nem a Club Asteria csinálta, hanem valamelyik tag.


Club Asteria hivatalos weboldalán említik, hogy soha ne mondjuk, hogy ők fix összeget garantálnak. Az egyik jövedelem a Club Asteria nyereségrészesedéséből kapjuk. Ez a piactól függ tehát mindig változó nagyságú. 3-7% körül mozog.


Emellett híres partnerprogramok tartoznak a Club Asteriához mint pl: Win Univercity vagy a Powerteam International. És a Club Asteria alapító tagjai is híres szakemberek. Több könyvük megjelent már, ami megvásárolható az amazonon, illetve neves cégek vezérigazgatói.


Nem tudom mi a francot olvastok ti, De a Club Asteria nem ígér meggazdagodást, sem milliókat. És ha valakinek csak a tagdíjat vonja, abból kb 1 év után lesz rendes jövedelem.


Emellett a Club Asteria bejegyzett hivatalos cég.


Gondolom azt sem néztétek meg mivel foglalkozik. Hogy milyen szolgáltatásokat és termékeket értékesít világszerte.


Én személy szerint örülök, hogy valamikor kevesebbet kapunk ,mert innen is látszik, hogy valós pénzügyi tevékenység folyik a háttérben a mi a piactól függ.


Emellett Marketing végzettségem van és 5 éves tapasztalatom as MLM és Az Online MLM illetve Affiliate programok terén. És nem kevés kutatómunkát végzek egy céggel kapcsolatban, ami az interneten van. Emellett Azok a neves szakemberek nem adnák arcukat piramis játékhoz.


Magyar emberhez híven, nagyon bölcsen le tud szólni valamit, amiről fogalmatok sincs. Ilyen egy igazi magyar hülye, a mentalitásával. Anélkül alkot véleményt, hogy mindent kinyomozott volna. De ha nyomoztok is csak hozzátok hasonló véleményeteket nézitek meg, akiknek szintén fogalmuk sincs az egészről.

2011. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Mickey5 válasza:

Megismétlem: átverés!

Nem azért mert én egy "egy igazi magyar hülye" vagyok (köszönöm kedvességedet!), hanem azért, mert a tény az tény.

Ki beszélt itt meggazdagodásról és milliókról? Csupán egy kis mellékes jövedelemre gondol az, aki ilyesmire adja a fejét. De ehelyett kirabolják, még azt a keveset is elveszik tőle, ami van.

Az a baj, hogy tetszés szerint szórakozhatnak a százalékkal, miközben a tagoknak fogalmuk sincs, mi történik a háttérben. Ahogy csökkentik az értéket, úgy száll el az esélyed is, hogy valaha láss valamit a pénzedből. Egyre hosszabb idő után egyre kisebb összeget kapsz. Lehet, hogy meg sem éred, mert hamarabb megszűnik a cég.

No és milyen termékekről, szolgáltatásokról beszélünk? Például angol nyelvű elektronikus könyvtár? Pénzátutalás SMS-ben? Csupa hasznos holmi! Hogy is lehetne élni ezek nélkül!

Továbbá: ki beszélt itt piramisjátékról? Én ugyan nem! Elhiszem, hogy bejegyzett cég, de ettől még nem lesz tisztességes. Olyan, mintha azt mondanád, hogy bízzak meg egy rendőrben csak azért, mert egyenruha van rajta. De az az igazi kérdés, hogy milyen EMBER van abban az egyenruhában! Éppen ezért írtam, hogy "Ha valamit a Világbank volt elnökével reklámoznak, az már helyből gyanús". Nem létezik jobb iskola annak tanítására, hogyan kell kirabolni és megnyomorítani az emberiséget.

Nem akarok tippeket adni, de ha ezeknek a dolgoknak is utánajárnál, talán Te is más szemmel látnád. Ne félj, ettől nem leszel "igazi magyar hülye". Csak tájékozott.

2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Kedves .... mentalitású okos!


Én azért bátorkodtam írni amit írtam, mert ez a szakterületem. És mellesleg kétlem, hogy bárki közületek annyira utánajárt volna a cégnek mint én.


Te vagyonos ember vagy? Szakértő vagy a témában? Értesz te egyáltalán valamihez profi szinten?


Erősen kétlem!

2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Mickey5 válasza:

OK, FELADOM! Ez az utolsó hozzászólásom a témához.


Ha Te annak örülsz, hogy valamikor kevesebbet kapsz, "...mert innen is látszik, hogy valós pénzügyi tevékenység folyik a háttérben a mi a piactól függ...", akkor nincs miről beszélni!


Befejezésül még válaszolok kérdéseidre, hogy ne gyötörjön a tudatlanság.


Sajnálattal közlöm, hogy nem vagyok szakértő a témában. De ettől még (taknyos kölyök létedre!) tisztelhetnéd 55 évemet, felsőfokú rendszer-programozói végzettségemet és 20 éves szakmai gyakorlatomat.


No és még egy apróság: külön tisztelettel tartozol azért, mert a cégem megtermeli azt a pénzt, amiből a hozzád hasonlókat tartják el az ilyen rablók!


Számoljunk együtt! Valaki befizeti a 6x120 dollárt. Azután éveket vár és eléri a maximális pontszámot. Így már kaphat havonta mondjuk 400 dollárt. Kérdezem én: miből? Abból, amit (többek között) tőlem is ellopnak adók és egyéb sarcok formájában. Mert a klubtag nem gyártott egyetlen bútort sem, nem tartott állatot, nem termesztett növényt, egyáltalán semmit sem termelt meg! Abból a pénzből részesül, amit mások, máshol, másoktól elraboltak. Ezt jobb helyeken bűnszövetkezetben elkövetett csalásnak nevezik. Másik nevén: kapitalizmus...

2011. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:

Kedves Barátom!


Érdekesség-képpen, vagy kedvcsinálónak megmutatom neked, hogy alig egy hónap alatt mennyit lehet keresni a Club Asteriával.

Persze lehet ettől több is, kevesebb is, csupán a szorgalmadon múlik minden.


Február 18-tól március 9-ig 406 $ volt a jutalékom és a webirodámban van még 94,71 $ amit nem kértem ki.


Tehát elmondhatom, hogy egy hónap alatt az 500 $ keresetem biztosan megvan, ami 100.000,- Ft.


Befizettem 19,95 dollárt a Gold tagságomra, ami 4.000,- Ft volt, elkezdtem dolgozni és azóta kitermelem a tagdíjam és még keresek is, szerintem nem rosszul.


Honlapom és segédlet a regisztráláshoz: [link]



Üdv.

2011. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!