Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitelből hogy szállhatnék...

Autóhitelből hogy szállhatnék ki a legjobban?

Figyelt kérdés

Sajnos nagy a valószínűsége hogy nem fogom tudni fizetni a megemelt törlesztőt.

2.7 millás Suzukim van ,négy éve fizetem 24 ezerrel. Még hat év lenne.500 e. adtam bele.Nagy bukta lesz az biztos.

Autókereskedések hogy állnának a témához ?

Vagy eladnám hiteláttvállalással ?(ha eladnám)


2009. márc. 6. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem vedd fel a kapcsolatot a pénzintézettel és próbálj meg futamidő hosszabbítást kérni. Mindenképpen bukta lesz, de nem mindegy,hogy mekkora.

Ha nem fizetsz, viszik a kocsidat és az eddigi befizetésed is oda.

Ha nem olyan lenne az autópiaci helyzet, amilyen, akkor az eladás mellett voksolnék. De ki vesz manapság autót, ráadásul hitellel terheltet? Sorra csődölnek be az autókereskedések is.

Legvégső esetben próbáld meg kiváltani más pénzintézeti hitelle, aminek elfogadható lenne számodra a törlesztőrészlete.

2009. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

NE vegyél fel újabb hitelt az előző törlesztésére! Ezen kívül bármit!

Az autókereskedéseket kéne megkérdezni, de valóban ők is sorra mennek tönkre.


Először talán próbáld meg hitellel együtt eladni, és oldd meg máshogy a közlekedést, hacsak nem igen fontos munkaeszköz.


Tedd fel a kérdést, hogy még tényleg 6 évig akarsz vele foglalkozni, és az megér-e annyit, amennyivel hitelvállalással többet kapnál érte.

2009. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen.A bankváltást valószínűleg úgy gondolta az első válaszadó hogy a komplett hitelt átviszem egy másik bankhoz.Szerintem ennek is vannak külön költségei.

Igazából az hátráltat hogy a negyedévenkénti elszámolásban szerepel egy szöveg "bárminemű szerződésbontás esetén a kamatkülönbözet egy összegben kerül kiszámlázásra" vagy valami ilyesmi.

Ez tavaly kb: 80 ezer volt.

Most biztos hogy sokkal-sokkal több.

Egyébként a Merkantil banknál van hitelem.Tudnátok ajánlani kedvezőbb bankot ?

2009. márc. 7. 12:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!