Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál tudnék hitelt...

Melyik banknál tudnék hitelt felvenni 6 órás munkaviszony és gyes mellett?

Figyelt kérdés

Már van két hitelem az otpnél.

Más banknál van esély hitelt felvenni?

A provident az kizárt azt sosem venném fel.

Esetleg a credithill szóba jöhet?Tud valaki erről a credithill hitelekről valamit mondani?


2011. ápr. 29. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit keresel, mennyi hitelt akarsz felvenni és tudsz / akarsz-e bármilyen ingó vagy ingatlan fedezetet bemutatni.
2011. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Két hitel mellé nem kellene már többet bevállalni, így sosem fogsz kimászni az adósságokból.
2011. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:

Nagyon-nagyon gondold meg, mert van már két hiteled, azt visszafizetni 6 órás munkából, gyes mellett nem lehet egyszerű. Most emellé még bevállalnál mégegy hitelt? Van egy közmondás: Csak addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.

Ha egysze valamire nincs elég pénz, akkor nincs. Szerintem felelőtlenség lenne mégegy hitelt bevállalni. Én azt tanácsolnám, inkább hagyd a csudába az újabb hitelt.

2011. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pont azt szeretném kiváltani,hogy csak egy hitelem legyen és egy helyre kelljen fizetni.

Semmi extrára nincs szükségünk de nem is tehetnénk meg.

Most lesz a kisfiam szülinapja és a nagyszülőktől pénzt fog kapni de az is rögtön meg a tartozásainkba.

Most ott tartok,hogy ha nem kapok hitelt akkor ami a lakásba mozdítható mindent el kell adni majd hogy meg tudjunk élni.

2011. ápr. 29. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a logikádat.


Azt mondod azért akarsz felvenni hitelt, mert a másik kettőt nem tudod fizetni...


Szerinted ha (hasamra csapok) most nem tudsz fizetni két 500.000-es hitelt és felveszel egy egymilliósat, hogy a másik kettőt kiegyenlítsd akkor az egymilliósat (aminek még több lesz a törlesztője) fogod tudni fizetni?!


Mellesleg ezért nem új hitelt kell felvenni. A legtöbb banknál van ilyen "adósság rendező" hitelek. Ilyenkor az első 2 hiteledet összevonják egy új, 3. hitelbe, amire meg tudsz talán oldani egy alacsonyabb havi törlesztőrészletet (természetesen sokkal hosszabb futamidőra)

2011. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ezt amit most mondtál meg fogom érdeklődni a bankba,hogy hátha össze lehet vonni a hiteleket, kevesebb törlesztővel hosszabb futamidőre.
2011. ápr. 29. 17:59
 7/12 anonim válasza:

a credithill egy cég, ahol hiteltanácsadók dolgoznak és az ügyintézésért fizetned kell...



Hogy tudsz-e hitelt felvenni, az függ a 6 órás jövedelmedtől, attól, hogy bankszámlára kapod-e, van-e ingatlanfedezeted és jelenleg mennyi a hiteleid havi törlesztője.



Hiteltanácsadók között van olyan, aki nem kér az ügyfelektől pénzt, mert a bank fizeti és mielőtt megtorpedóznának az okosok, igen, én is ismerek olyat, aki díjmentesen dolgozik, akár az összes bankra kalkulál, amire kérem és nem csak arra az egyre, ahonnan 5 ft-tal több jutalékot kap. Pont ezért bátran ajánlom alkalomadtán bárkinek...

2011. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tetszik ez a ne Vegyél fel hitelt duma a hitelfelvevést akaró személy kérdésére...

Miért ne venne fel?

én 6 millával huztam le a bankokat és németben élek nem alacsony szinten.

Ennyiért sőt még kevesebbért is eladtam volna magyar származásom.

2011. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:


És majd hogy meg fogsz lepődni, mikor németországban megjelenik nálad a behajtó, ugyanis az EU-n belül már egységesek ezek a rendszerek :D Csak lassabban őröl a malom de utólér!

2011. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azóta már 8 órába dolgozom.A hitelt még azóta se vettük fel de felvehetnénk.

Van egy hiteltanácsadó ismerősöm akivel már leültünk jó párszor átbeszélni,hogy milyen lehetőségeink vannak.És lenne lehetőségünk nála hitelt felvenni 3,5 milliót és akkor minden tartozásunkat kifizetnénk( az összes apró hitelünket)és a tartozásaikat.

Most havi szinten csak az apró hitelek hitelkártyák 120 ezer forintot visznek el.Ezt az összeget tudnánk lecsökkenteni 30 ezer forintra.Az tény,hogy a futamidő hosszú lenne de nem lenne megélhetési gondunk mert akkor már csak ez a hitelünk lenne meg a lakáshitel.

2011. okt. 22. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!