Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hozzá fogok férni így a...

Hozzá fogok férni így a pénzemhez? Bankkártya probléma, bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a bankkártyám csak április végéig volt használható. Be akartam lépni a netbankba, de azt írta, hogy nem lehet, mert "Elképzelhető, hogy mostanában egy új kártyát kapott, melynek a száma más, mint az előzőé. Az is elképzelhető, hogy megváltoztatta a PIN kódját valamelyik bankfiókban, vagy a CitiPhone Banking segítségével. Győződjön meg arról, hogy a helyes kombinációval próbálja végrehajtani a műveletet. ".


Tudom, hogy hülye kérdés, de ettől a számlaszám még működik, ugye? Most lesz utalás a hónap elején, és nem tudom, hogy egyáltalán mire számítsak...

Kérlek, segítsetek!


2011. máj. 1. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A számlaszámod működik még ettől.

Bankfiókban vehetsz fel pénzt kártya nélkül is.

Hogyhogy nem küldték az új kártyád? Mindig szokták küldeni lejárat előtt. Erre kérdezz rá a bankban.

2011. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!