Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp jelzálog csere? Kinek...

Otp jelzálog csere? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Lakásunkat elcseréljük egy kertes tehermentes házra.Nekünk 2,3 millió forint jelzálog van még a lakáson.Most átvinnénk a jelzálogot a másik házra ami ügyvéd álltal lehetséges,de mennyi idö ez a bankba és a földhivatalba,mennyit ülnek rajta?milyen papírok kellenek?
2011. máj. 2. 08:39
 1/3 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Én inkább megszabadulnék az OTP-től és szimplán új hitel felvétel. Ez ilyen összegnél nem kerül sokkal többe, mint a jelzálog csere és sokkal olcsóbb lesz mint az OTP.

Sokat ülnek rajta, mert nekik ez nem új hitel és nem kapnak rá pénzt. Magyarul nekik egyáltalán nem éri meg.

Ajánlott bankok: UCB,Erste

2011. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én gyesen vagyok a férjem kint dolgozik külföldön és mivel nem itthon van a munkahelyének a központja ezért nem vehetünk fel hitelt magyar bankban.
2011. máj. 2. 12:16
 3/3 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Akkor be kell menni jelzálog cserét kérni, de sok bőrt le fognak húzni rólatok.
2011. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!