Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van reális esély, hogy a...

Van reális esély, hogy a végrehajtó feloldja a számla zárolását?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Légyszí segítsetek hová fordulhatok:banki tartozásom végrehajtóhoz került. Elejét véve a dolognak elmentem a végrehajtóhoz, akivel megbeszéltük, vonják le a fizetésem 33%-át, ez így rendben is lenne, de ma szembesültem azzal a ténnyel, hogy a bankszámlámat is zárolták, így az arra érkező családi pótlékot, gyermektartásdíjat, fizetésemet felvenni nem tudom. A végrehajtóval beszéltem, a bankhoz irányított, bementem, ők visszaküldtek, hogy nem értik, mert hivatalosan is elkezdődött a törlesztés, akkor miért zárolták. . . Mit tehetnék? Ha nem férek ezekhez az összegekhez, miből élünk albérletben, két csemetével? Köszi
2011. máj. 3. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A végrehajtók köcsögök, ebből is látszik. Minden eszközt bevetnek, mindegy mit beszéltél meg velük. Ez is nagyon jól tudta, hogy inkasszót tett a számládra, csak azért küldött a bankba, hogy lerázzon. Végrehajtási kifogást kell tenni a bíróságon!
2011. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!