Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rózsaszín csekkes fizetésnél...

Rózsaszín csekkes fizetésnél (bankszámlára) továbbítódik a csekkre írt közlemény a címzett banki ügyfélnek?

Figyelt kérdés

Internetes kreditet szeretnék vásárolni, és a felhasználói azonosítómmal tudom azonosítani magam. Banki átutalással sehogy nem jött össze a dolog, ezért rózsaszín csekken fizettem be a pénzt. A csekk hátuljára, a közlemény rovatba beírtad a 6 jegyű kódomat, ami szükséges az azonosításhoz. Odáig rendben van, hogy jó eséllyel megkapja a pénzt a címzett a bankszámlájára, de kidobtam egy nagy csomó pénzt az ablakon, ha a közleményt nem kapja meg a címzett (mert akkor nem tud azonosítani, ergo nem kapom meg a krediteket). Szóval tudja valaki, hogy a közlemény is továbbítódik-e a pénzen kívül?


(Kérdeztem a címzett bankot is (Commerzbank), de már napok óta nem bírnak válaszolni, szégyen bagázs az...)


2011. máj. 4. 17:12
 1/1 anonim válasza:

Igen, amit a közleménybe írtál, megkapja a kedvezményezett.


De ez 3-5 munkanap, mire megérkezik, és mire feldolgozzák, az is pár igénybe fog venni.


Ha véletlenül nem kapod meg a krediteket, akkor sincs veszve semmi, mert az utalvány bizonylata nálad van, hogy befizetted az összeget, ezt beszkenneled, vagy jól lefotózod, és a játék szupport részére elküldöd egy szépen megfogalmazott levél kíséretében. Ha megkapják, ők jóváírják neked az accountodon.

2011. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!