Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki átutalásnál jutalék...

Banki átutalásnál jutalék összege?

Figyelt kérdés
Pénzt utaltam át Erste bankból más bankokban kisebb összegekben.A részletező lapon találtam minden átutalásnál egy olyan pontot,hogy jutalék összege:500 ft.Az létezik,hogy például egy 160 forintos utalásnál a bank levesz 500at? Vagy az mi akar lenni?
2011. máj. 4. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mennyibe kerül az utalás ebankon keresztül. Egyébként maga a jutalék független a pénzösszegtől. Tehát ha ilyen drága számlacsomagod van (500 Ft-ot még sehol sem láttam) akkor előfordulhat, hogy 160 Forintos utalás 660 Ft-ba került.
2011. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon úgy látszik,hogy "megszívtam".nem gondoltam volna,hogy ilyen magas lehet. :/ De köszönöm a választ.
2011. máj. 4. 22:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy táblázatot,és igen,a 25%-ba kerül,de minimum az 500 ft. Saját kárán tanul az ember. :S
2011. máj. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!