Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP takarékszámlán vagyok....

OTP takarékszámlán vagyok. Miért nem tudok automatáról levenni pénzt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A takarékszámláról nem lehet kártyával pénzt levenni, csak a folyószámláról. Egyáltalán milyen kártyával próbálkoztál?
2011. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bankkártyáról próbáltam pénzt levenni...
2011. máj. 5. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Lejárt a kártyád,rossz a pin kód,nincs a számlán fedezet,túllépted a limitet,rossz az automata,nincs benne pénz.Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2011. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is otp-s kártyám van, és van nyitva egy takarékszámla.De csak ugy tudok levenni pénzt ha bemegyek az otp-be és ott átvezetik a kivánt összeget a folyószámládra. Internet belépéssel is megtudod csinálni, de fogalmam sincs hogy hová kell kattintani.
2014. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Takarékszámlához nem is rendelhető kártya. A kártyával a folyószámládhoz férsz hozzá, oda kell átvezetned a takarékszámláról a pénzt ahhoz, hogy (ATM-ből) fel tudd venni.
2015. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!