Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki atutalast egy "mezei"...

Banki atutalast egy "mezei" (tehat semmi extra) OTP-s folyoszamlarol is lehet intezni barmely bank fele?

Figyelt kérdés
TeszVeszen szeretnek rendelni egy konyvet, csak igy lehet fizetni, de nekem csak 1 normal OTP-s szamlam van, amin nincs is annyi penz, amennyibe kerul a konyv, ilyenkor lehet azt, hogy en befizetem az osszeget, es atutaltatom? Vagy ez hogy mukodik?
2009. márc. 11. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet úgy hog ybemész bármelyik bankba (nem csak OTP-sbe) és azt mondod hogy szeretnél pénzt befizetni erre és erre a számlaszámra és kész. A biztonság kedvéért megkérdezik hog ykinek a nevére és írhatsz közleményt is a számla tulajdonosának. Ha abba a bankba mész ahol a számlát vezetik akkor nem is kel fizetni az utalásért. Pl. OTP-s a számla tulajdonosa és OTP-ben fizeted akkor nem merül semmibe az utalás.
2009. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy elöttem leírták. Bemész a bankba és megadod az eladó számlaszámát és a BLZ számát és a pénzt a pénztáros hölgynek és már át is utalják, de a megjegyzésekbe bele kell írnod hogy kinek és mire küldöd, pl ha küldött számlát vagy az árunak van valami száma amit vette´l a teszveszen akkor azt.(aukciószám vagy ilyesmi)
2009. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, hogy bemész bármelyik bankba és befizeted. Vagy bemész abba a bankba ahol a számláját vezetik az eladónak és ott díjmentesen befizeted vagy bemész az OTP-be befizetsz a számládra és elutalod. A költsége más bankba történő utaláskor 0,2% min. 380 ft.
2009. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!