Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkaptátok tegnap a diákhitelt?

Megkaptátok tegnap a diákhitelt?

Figyelt kérdés

A diakhitel.hu alapján a folyósítás tegnap volt, de én nem kaptam sajnos semmit. OTP-nél vagyok, és eddig mindig idöben utaltak.

Én rontottam el valamit a papíroknál, vagy más sem kapta még meg a hitelt?


2009. márc. 14. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is meg a legjobb barátnőm is megkaptuk tegnap!

Ő később adta le, mégis utalták neki. Mindketten CIBESEK vagyunk.

2009. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,

én sem kaptam meg. én változtattam a számlaszámon, és odatelefonáltam, hogy okés e minden, erre közölték, hogy nekem nem utaltak, mert a TO nem igazolta vissza, hogy van hallgatói jogviszonyom. Telefonálnom kellett a gazdasági ügyintézőmnek, hogy jelentse le újra, ha lehet, akkor most helyesen, majd kellett telefonálnom a diákhitel központnak. talán márc.23.-án a pótutalásnál megkapom, vagy legkésőbb ápr. 15.-én. hivd fel a diákhitel központot, hogy idejében tudj te is intézkedni.

2009. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap mindenki megkapta, aki "rendben volt". OTP-s is, CIB-es is.


Hívd fel a diákhitel központot, hogy mi az oka, hogy te nem. Vagy nem igazolták vissza a hallgatói jogviszonyod, vagy valami más gond volt.

2009. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma felhívtam öket, és kiderült, hogy nem én hibáztam. Valami miatt a tanulmányi hivatal késön láttamozta az irataimat, így nem tudták utalni a pézt.

Pótfolyósításban kapom meg jövö héten.

Mégegyszer köszönöm annak, aki írt.

2009. márc. 16. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy olvasom, mert még én sem kaptam meg... Na, holnap telefonálok egyet.
2009. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!