Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor kéne megjönnie? (paypal)

Mikor kéne megjönnie? (paypal)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy másodszor utalok pénzt a paypal számlámra, először rosszul töltöttem ki mert még a jelenleginél is nagyobb kuka voltam és odalett 15ezer ft...azóta nagyon paráztam hogy megitn elszúrom, de már azóta jóval megvilágosodtam, és már ezerszer leellenőriztem az adatokat hogy minden jó-e. Unicreditben pénztárbizonylattal fizettem be, még pénteken (27-én). Azt írja a paypal oldalán hogy 2-3 nap az utalási idő. Ebbe nem tartozik bele a hétvége ugye? vagy nagyjából mikor várható hogy megérkezik a pénz? Mert sok olyat is olvastam hogy még nem tesztelték ezt le de akkor végülis nem lehetne ilyen simán utalgatni..vagy nem tudom. De nagyon parázok mert ebay-on szeretnék venni valamit, ami 3 nap múlva jár le. Nem tudom ez idő előtt megérkezik-e...
2011. máj. 29. 22:11
 1/1 anonim válasza:

A 2-3 napot inkább 2-5-re módosítanám.

Gondolom nem tartozik bele a hétvége.

Egyébként nem "ebay-on" hanem "ebay-en".

2011. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!