Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legolcsóbb hitel?...

Melyik a legolcsóbb hitel? Hol érné meg felvenni? 1 év alatt vissza szeretném fizetni ( hogy minél olcsóbban megússzam)

Figyelt kérdés
300-400 ezer kellene autóvásárlási célra.
2011. máj. 30. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg sehol felvenni. 300-400 ezer forintra fizethetnél vissza 700-800 ezret, vagy többet. Nem ér rá egy év múlva az autó, addigra összegyűlne annyi pénzed, hogy nem kellene hitel?!
2011. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

700 ezret?? Az rengeteg... :(

Az a baj most találtam egy tényleg remek, kihagyhatatlan ajánlatot abból a típusból amilyet szeretnék. :( Ilyen jó állapotú, fiatal és sok extrás autó ennyiért nem lesz több az egész biztos. Az egyik hitelkalkulátor azt mutatta 60 ezer ft-ot kéne "ráfizetnem" THM-mel mindennel együtt ha ezt az összeget felvenném. De sajnos ajánlatot a lakóhelyem miatt nem tudtak adni, nincs irodájuk ezen a területen.

2011. máj. 31. 07:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megtaláltam a megfelelőt. Autóhitel Centrum nagyon olcsón ad hitelt, mert a gépkocsi a fedezet. Ha bedől a hitel, viszik az autót. De ez igy van minden hitelnél nem? Akkor vajon mitől olyan kedvező ez?
2011. jún. 2. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb banknál úgy megy, hogy először kedvező, majd elkezdi emelni a kamatot, vagy ha nem forint alapú, akkor az árfolyam változik, és máris sokkal többel tartozol, mint amit felvettél, és az autó értékét is meghaladja, így ha elviszi a bank az autót, akkor is marad tartozásod.
2011. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:( De én tudnék fizetni még egy esetlegesen magasabb törlesztőt is
2011. jún. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!