Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes diákszámlát nyitnom?

Hol érdemes diákszámlát nyitnom?

Figyelt kérdés

Nekem fontos lenne,hogy NetBankárral tudjak díjmentesen intézni.

Díjmentes számlavezetés

Díjmentes kártya

Pénzutalás( saját és más bankszámlára) minimális áron

illetve amit nekem utalnak pénzt,azért se kelljen sokat fizetnem


Havi 1x vagy 2x ingyen tudjak fel pénzt venni saját ATM-ből


Melyik Diákbankszámla fele meg ezeknek a feltételeknek?


Köszönöm szépen előre is. (és igen már végigolvastam az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket..!!)


2011. jún. 7. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, az otpnél a otpdirekt (netbank) szolgáltatásokért kell fizetni (havi 130 ft) asszem havi 1x ingyenes a készpénz felvétel, utalásért olyan 200 Ft körüli összeget vonnak le. A szlavezetés díjmentes, és ha jól emlékszem, a kártya is. Még képet is választhatsz rá.

Nem az otp mellett akarok kampányolni, mert amint 23 leszek, tuti, h bankot váltok, de a junior szolgáltatás annyira nem rossz.

2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, és a számládra utalt pénzért nem sehol sem kell fizetned, amennyire legalábbis én tudom. kivéve ha az adóköteles jövedelem, de az megint más tészta
2011. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
otpnél csak a turbómagyarok nyitnak, mert az magyar. Cib sokkal jobb, nem lehúzós
2011. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A számlákról itt találsz összehasonlítást:

[link]

Más egyéb pontokban a netbank, [link] , illetve kártya használatról, [link] , is kaphatsz összehasonlítást.

2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Az OTP-ről elég sok rosszat olvastam.. ezért ott biztos nem nyitok számlát.


a Cib bankot számításba vettem eddig is.. lehet ott fogok nyitni

2011. jún. 8. 14:26
 6/10 anonim válasza:
uni credit
2011. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én az unicreditnél nyitottam az az egyik legkedvezőbb
2011. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És a pénzfelvétel mindíg ingyenes ha az ő automatájukból veszed fel..fizetni meg alap ingyen tudsz ..kártyának nincs díja csak a dombórnyomottnak de azt csak 16 tól lehet
2011. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én az Esrte-nél nyitottam nemrég , szerintem megéri. Ingyenes a havi számlavezetés , ingyenes a Netbank és a Telebank , a bankártyának nincs kibocsátási díja és éves díja sem(nem csak az 1. évben!!!) havonta egyszer ingyen vehetsz fel pénzt , ha most nyitsz 2000 HUF-ot jóváírnak a számládon (nem kamu,mert nekem 3 nap múlva már rajta is volt!) és most nyerhetsz egy B kategóriás autóvezetői tanfolyamot is. Szerintem ez egész korrekt.
2011. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én is most akarok nyitni, nekem eddig ez a nyerő:

[link]


"VISA Electron vagy Cirrus Maestro főkártya:

díjmentes,

(VISA Classic főkártya:

2 000 Ft/év)

Telebank: díjmentes,

Internetbank: díjmentes,

sms szolgáltatás:

36 Ft/sms" de dec. 31-ig ingyenes

2012. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!