Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatunk 5.5millió lakáshitel...

Kaphatunk 5.5millió lakáshitelt valahol? A párom kicsit több mint minimálbért tud igazolni, nekem meg maximális gyed-em van, de semmi fedezet.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 00:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Törvényileg kizárt, mert 30% körüli önerőre van szükség lakásvásárláshoz (nagyon helyesen).


Mellesleg egy 5,5M-ós lakáshitel 20 éves futamidőre havi ~45-50e forint. Egy minimálbérből és egy GYED-ből hogy tervezted ezt kifizetni?

2011. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mellesleg,mint írtam,annyit tud igazolni!Köszi
2011. jún. 11. 07:32
 3/24 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de ez engem is érdekelne. Ugyanez az anyagi rész, csak nekünk lenne fedezet.
2011. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

" A kérdező kommentje:

Mellesleg,mint írtam,annyit tud igazolni!Köszi"


Látom a gondolkodás nem az erős oldalad...

Szóval szerinted a bank elfogadja azt, hogy "minimálbért tudok igazolni de kapok ám feketén kétszer annyit!"?

2011. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nagyon megvan szigoritva,ami helyes is.Azokkal a feltételekkel ami nektek van,kizárt dolog.Örülj,hogy nincs hiteled nézz körül az országban mi folyik a hitelesek körül.A bankok családokat tettek tönkre,és most fogják az utcára.
2011. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Mellesleg egy 5,5M-ós lakáshitel 20 éves futamidőre havi ~45-50e forint. Egy minimálbérből és egy GYED-ből hogy tervezted ezt kifizetni?"

Na erre írtam ,hogy annyit tud igazolni ,de kifizetnünk lenne miből. Ki mondta,hogy ezzel állítanék oda a bankhoz? Mit kötözködsz te is Tudós?Nem muszáj ám válaszolni!!!

2011. jún. 11. 09:52
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel tudsz odaállítani a bankhoz, mással nemigen.

Erre viszont a képedbe fognak hangosan röhögni és elhajtanak a francba.

2011. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalàn nem helyes hogy 30% önerö kell,mert ma már nincs szocpol vagy egyéb és nem mindenki van olyan helyzetben hogy csak ugy előszedjen annyi pénzt amennyi öneronek kell.

Amugy ha a lakás tulajával megbeszélitek,hogy szabad felhasználású jelzálog kölcsönt vesztek fel akkor önerő nélkül is menni fog.

Van olyan ahol erre az összegre havi kb 30 ezret fizetsz 25 évig,de hogy minimálbérre engedik e azt nem tudom.utana kell nézni!

2011. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó:


Ne beszélj hülyeséget. Ez egy TÖRVÉNY, jan 1 óta van életben ha nem tévedek.


PONT AZÉRT, mert a sok csóró felelőtlen barom két minimálbérre szocpolra önerő nélkül vette a lakásokat amit aztán nem tudott fizetni és ezek a szerencsétlenek kerülnek most utcára és panaszkodnak és sírnak, hogy mentse meg őket az állam. Na ezt hivatott elkerülni a mostani törvény...

2011. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Ha a lakás vételára 5,5millió ft és a forgalmi értéke sem magasabb, akkor sajnos nem kaptok hitelt. Ha a törvény által előírt 25% önerővel rendelkeztek, akkor már van arra esély, hogy minimálbérre és gyedre fel tudd venni az 5,5millió ft hitelösszeget.

Nem írtál semmit az önerődről, a lakás elhelyezkedéséről, jellegéről. Ezek mind befolyásolják a hitelfelvételt.

Ha nincs önerő, akkor érdeklődni kell munkáltatói hitelről, önkormányzati támogatásról, ami bizonyos esetekben megfelelő önerő lehet.

2011. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!