Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyeden vagyok, szeretnék...

Gyeden vagyok, szeretnék tanulni, de ehhez szükségem lenne min.150e ft-ra. A provident, cofidisen kivül van lehetőségem máshonnan felvenni hitelt? 'rendes' bankból?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 02:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
GYED-en, GYES-en lévőknek rengeteg tanfolyamot finanszíroz a munkaügyi központ. Ha ők épp nem is indítanak olyat, amit te szeretnél tanulni, meg lehet kérvényezni az egyéni támogatást is.
2011. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a munkaügyi akkor is finanszírozza ha nekem még jelenleg is van munkahelyem?
2011. jún. 12. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, ha pl a további foglalkoztatásodhoz szükséges. Nem kötelezően fizetik, hanem meg igényelheted, ők meg vagy megadják, vagy nem.
2011. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket
2011. jún. 12. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Én nem mehettem tanfolyamra, sőt töröltek az álláskeresők nyilvátartásából amikor megtudták, hogy dolgozom. 2 hónappal az álláskeresésbe vétel után találtam munkát, saját magam mert amennyit segitettek abból csak éhenhalni lehetett volna. De amikor megtudták azonnal felmondtak mindent és szinte kidobtak mit keresek én itt ha van munkám rájuk ne számitsak (szó szerint igy mondta az ügyintéző) Ők csak az álláskeresőket segitik!

szerintem ez nem nagy összeg, akár még a családi költségvetésből is lehet ennyi összeghez jutni ha havonta elcsipsz egy kis összeget, vagy a párodtól kölcsönkéred, esetleg folyószámlahitelt veszel fel 150 ezres kerettel. Ha van munkád fogsz kapni. A providenttől és a többi uzsorástól ne vegyél fel hitelt!! És a diákhitelt sem javasolnám, akkora átverés hogy csak na. Nem is sok helyen adnak ilyen kevés pénzt, meg van határozva egy minimum összeg 400 körüliről tudok.

2011. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Blackwing válasza:
43%
persze! sima ugy... lényeg h legyen 1 tankod/golyo àllo auto és gyorslegyen, kell maszk, pàr ember akik nem kapzsik és pàr shoti (aki nem tudja mi az shotgun;) ) v ak-47 v 74 de nekem a 100 a kedvencem bementek leszeditek az ort ("-vel a tetején me nekem nincs olyan betum) azokat akik a bankban dolgoznak mindenki headshot (fejbe lovés) majd mindenkitol elveszitek a telot v ilyesmit és elviszitek a zsét te sunyiban leszeded a tàrsaid (ha akarod nem muszàly de lehet h ok szednek le) v 1szerubben: bedobsz grànàtokat altato gàzzal, senki se hal meg csak elalszanak van 2 oràd kirobbantod a széfet/széfeket és elhuzol mire felébrednek nem lesz ott a zsé és senki se tudja ki vitte el de legfontosabb: ne hagyj ujjlenyomatot v DNS (Dezoxiribo Nuklein Sav) -at h ne tudjanak azonositani
2011. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon nem tudom miért csodálkozik a kedves hozzászóló, hogy ha van munkája, törlik az álláskeresők nyilvántartásából... Mellesleg azt sem értem, hogy kapcsolódik a kérdéshez.
2011. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!akkor felvilágositalak!a munkaügyi támogatja a gyeden,gyesen lévők képzését.utánna érdeklődtem már.de csak 3-4 olyan képzés van ami ebbe beletartozik.mégpedig:nyelvek:angol,német,website manager,napközis dajka,konyhai kisegítő.sajnos az én választottam nincs közte.és láss csodát kedves utolsó,a gyeden lévőket is támogatják.hát így jött ez ide,kis butus.
2011. júl. 5. 07:10
 9/13 A kérdező kommentje:
mellesleg a megoldás folyószámla hitel+a félrerakott kis pénzem.és igen,kaphatok hitelt.
2011. júl. 5. 07:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olvasni tudsz? Azt írtam, hogy akinek van munkája, az nem álláskereső. A GYED, GYES nem munka, te észlény.

2011. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!