Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbankon keresztül szeretnék...

Tomaszcool kérdése:

Netbankon keresztül szeretnék pénzt átutalni egy illetőnek, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Még nem utaltam át pénzt senkinek soha, így kicsit félek hogy valamit elrontok, stb... ERSTE-s vagyok. Mit kell megadni a másik félnek (számlaszám+név), hogy át tudjam utalni a pénzt? ...valamint mit takar a bizonylat és a 3db közlemény "rublika"? Tudom kicsit alap kérdések ezek, de még sosem csináltam ilyet, de jobb későn,, mint soha.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 13. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Számlaszám mindenképpen kell és a név se árt ha megvan.

Ezt a kettőt értelem szerűen beleírod a saját rubrikájába!

Tanácsként mondom, hogy 3× ellenőrizd le, jól írtad-e a számlaszámot!


A közlemény rovat annyit takar, hogy odaírhatod pl: Telefonszámla, Lakbér, stb. --> Amilyen címen küldöd neki az adott összeget.

2011. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, esetleg a "bizonylat rublikáról" valaki tudna információt adni?
2011. jún. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!