Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel törlesztéssel...

Diákhitel törlesztéssel elmaradtunk, de Gyesen vagyok elvileg ilyenkor az állam átvállalná, csak. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szóval a legnagyobb probléma, hogy egészen eddig kétségbeesve homokbadugtam a fejem még a leveleket is alig akartam elolvasni... Hibáztam, de nem szeretném folytatni. Gyesen vagyok, de sajnos már 1-2 részlet összejött mikor megtudtam, hogy ilyenkor az állam átvállalja. Kellett volna beadni egy papírt, ami már a kezünkben is volt, minden intézve volt, csak be kellett volna fizetni egy kisebb összeget. Nagyon rossz anyagi helyzetbe voltunk és volt amikor ott volt a kezünkbe az összeg és vagy kaja vagy csekk.... (mivel egy gyerek is van sajnos nem volt kérdéses). Halottam egy jogásztól valami olyat, hogy "az eredeti jogállás visszaállítható", remélem jól mondtam. Mostmár egyösszegben kellene fizetnem. Mit tegyek? Mit írjak nekik?
2011. jún. 15. 08:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!