Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék venni egy dombornyom...

Szeretnék venni egy dombornyomott Visa Bankkártyát, csak azt nem tudom, hogy melyik banknál, melyiket érdemes. Ötletek?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Erstenél van junior számlám, nagyon meg vagyok vele elégedve. Fontos szempont, hogy esetleg a bankkártyával online pókerterembe is tudjak befizetni, ezt az erste támogatja, de még jó néhány bank is, de nem mindegyik. Számlavezetési díj, éves díj, egyéb díjak figyelembevételével melyik bankok ajánljátok? Visa dombornyomott. Előre is köszönöm a válaszotokat!
2011. jún. 16. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eladom az enyémet!
2011. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha junior vagy még, és meg vagy elégedve a bankoddal, miért szeretnél váltani? A költségeid mennyik? számlavezetési díj, utalási díj...
2012. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!