Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék kisebb összegű...

Honnan tudnék kisebb összegű hitelhez jutni sürgősen?

Figyelt kérdés
Nincs munkáltatói igazolás mert nem vagyok bejelentve.Hol találok akár uzsora vagy bármilyen lehetőséget amivel 200e ftot tudnék kölcsönözni 1-2hónapra.Nem ismer valaki magánszemélyt vagy akár milyent megoldást?Nincs ismerősöm akitől tudnék ezt kérlek ne is írjátok!Lakás van fedezetre ha valaki tudna bankot.Segítsen valaki!
2011. jún. 17. 02:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Provident? Nekem adtak ott kölcsön úgyis hogy nem melóztam hivatalosan... Érdeklődd meg ott
2011. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Provident sem ad ekkora kölcsönt. Ne is próbálkozz senkivel. Uzsorással pedig semmiképpen. Ha ad,akkor könnyen rámehet a lakásod is.
2011. jún. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!