Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákmunkára szeretnék jelentke...

Diákmunkára szeretnék jelentkezni, viszont a regisztrációhoz kell folyószámla, ami nincs nekem. Viszont hallottam olyat hogy fizetni kell érte, ill. azt is hogy nem mindenél. Mi az igazság?

Figyelt kérdés
Milyen bankoknál kell fizetni, milyen díjakat? Van ami teljesen ingyenes?
2011. jún. 19. 16:46
 1/9 A kérdező kommentje:

off: A Fürgediáknál akarok regisztrálni.. még sosem dolgoztam nem igazán tudom hogy megy a dolog. Mi a véleményetek erről az állásközvetítőről?


On: Melyik bankot ajánljátok végülis? Melyikkel járnék jobban? MiérT?

2011. jún. 19. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Hali a CIBezz kártya havi 25Ft-ot vesz le számládról , a számlanyitás teljesen ingyenes , hát annyit tudok a Fürgediákról mondani hogy csütörtökön mék dolgozni címerezést :D
2011. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én most regisztráltam fürgediáknál, de semmilyen folyószámla nem kellett :O
2011. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszi. Ennek nagyon örülök. Egyébként mikor jelentkeztél a munkára és hogyan kaptad meg? Mi volt a menete?


Második: [link]

Itt van írva hogy mi szükséges, gondolom te az oldalon való regisztrálásra gondoltál. Na az nem tudom pontosan mire jó, mi értelme van... valaki elmagyarázhatná azt is.

2011. jún. 19. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem 10.-e körül hívtak, kell iskolalátogatási papír meg bankszámlaszám stb. adókártya. Alákell majd ott írni a munkaszerződést is
2011. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.válaszoló !! ha nem kell folyószámla szted hova utalják a pénzt ? :D
2011. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha neked nincs is, de a szüleidnek biztosan van és azt is megadhatod
2011. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül, hogy a városodban lévő bankoknak milyen ajánlataik vannak, az alapján dönts. Minden információt megtalálsz a honlapjukon.
2011. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17:00!


Nem is a regisztrációhoz kell, hanem a munkához! Ha szerencséd lesz és adnak Neked munkát akkor majd Tőled is fogják kérni a bankszámlaszámot, tehát kell egy folyószámla! Manapság nem kézbe kapja az ember a fizetését hanem elektronikusan a bankba.

Nekem is diákmelóhoz kellett folyószámlát csináltni de örülök hogy megcsináltam.

OTP Junior ingyenes kifejezetten diákok számára szolgál.

2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!