Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért mondják, hogy az OTP...

Miért mondják, hogy az OTP Junior számla elég drága? Én nem nagyon találtam erre utaló árakat, de valaki tapasztalt felvilágosítana?

Figyelt kérdés

Nekem egész kedvező árakat sikerült kikutatnom az OTP honlapján, minthogy a számlavezetés ingyenes, a bankkártyáról mondjuk nem találtam (ezt valaki ha tudja megmondhatná), de pénzfelvétel kártyával saját ATM-nél az ugyan annyi, mint minden más OTP-s kártyánál, 56ft + 0,56%, nem? Hát ez pl. nem sok szerintem (CIBEZZnél, amit mindenki ajánl valami 150 ft körül van), és havonta az első ingyenes. Megint csak a CIBEZZre visszatérve ott havi 150 ft a számlavezetési díj. Az megint csak drágább mint az ingyenes.

Tényleg azt nem tudja valaki, hogy OTP-nél mennyi a számla megnyitása?

És, hogy a kártyáért mennyit kell fizetni? Ezekre nem nagyon találtam választ.


2011. jún. 28. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem otp juniorom van, a kártya 500 Ft körül van, a számlanyitást nem tudom. De ezek nem is igazán fontosak, mert egyszer kifizeted, aztán csá. A rendszeres díjak fontosabbak. Úgy csinálom, hogy egyszer veszek fel pénzt max. egy hónapban, amúgy mindent kártyával fizetek. Így 100 Ft körül van a pénzfelvét, és ennyi. Illetve regeltem sms értesítésre, annak van költsége, ami tényleg sok, ahogy összeadódik, de pont emiatt le is fogom mondani, mert nincs értelme, van ingyenes netbank.


Az otp-t divat szidni. Főleg azok teszik, akiknek lövésük nincs a pénzügyekhez, csak valaki valamikor azt mondta, hogy az otp drága. Ha rákérdezel, konkrétumot nem tudnak mondani, a díjakat nem tudják, érzelmi alapon válaszolnak.

2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs bajom az otp-vel. Mondjuk vagy 8 éve biztos van náluk junior számlám, és úgy másfél éve, hogy ingyenes az első két pénzfelvétel. Korábban, bár akkor is azt mondták, ingyenes, nem volt az. És nem csak nekem, és ha bementem megkérdezni, azt mondták, nem értik, mert nem szabadna, hogy pénzbe kerüljön.

Sms-értesítőm nekem nincs, netbankom viszont igen, és azért se fizetek semmit.

Talán éves kártyadíjat vonnak (ja mert számlavezetési díj sincs), aztán annyi, semmi másért nem fizetek.

2011. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. jún. 29. 19:12
 4/6 Linkoln ***** válasza:

Drága átváltani devizákat, és drága a nemzetközi utalás.

OTP junior havi 130ft-ot leszed számlakezelés végett.

Nem olcsó, de mondj jobbat.

2012. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tényleg drága, de van alternatíva: Az ERSTE Junior számla. Csak az utalásért kell fizetni 20 Ft-ot, és ennyi :D
2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linkoln ***** válasza:

Tényleg? Ezt ki kell próbálnom :D köszi az infót.

Külföldre utalni hol a legolcsóbb?

2012. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!