Szeptemberben adtunk be lakáshitel kérelmet. A papírjainkal minden rendben van az előszűrésen átmentünk de még mindig nem bírálták el. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem már elkellett volna.nekem volt sok ismerősö aki igényelt és pozitív bírálattal,utalással együtt max 2 hónap volt.járjatok utána.valami nem stimm.bankban mit mondanak?mert ez így nem mehet.lassan fél év.felháborító!!!az ember azért igényli mert lakást akar venni.gondolom lakni is akartok benne.és nem azért igényeltétek mert nem volt jobb dolgotok.ez megy Magyarországon.azt hiszik ők tesznek szívességet.pedig keményen kell fizetni.nem is akár mennyit!bocsi hogy ezeket írtam,de felháborított hogy így szórakoznak veletek!menj utána!!!ha kell minden nap.csak lépnek rá...sok szerencsét!!!!
2008. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen pénzintézet megérdemelné, hogy ne akarj az ügyfele lenni. Ma egy hitelnek maximum 30 nap alatt keresztül kell mennie. Itt nem akarok reklámozni, de tudnék segíteni a dologben Neked, ha írsz privátban.
2008. febr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mindenképpen járj utánna és hivogasd az ügyintézőt folyamatosan. Én úgy jártam tavaly, hogy valaki 3 előkészített hitelszerződéset véletlenül bennehagyta a fiókjában! Természetesen az enyém volt az egyik!
2008. febr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!